Nie zapomnij odebrać 300 GB od Orange!

Do 3 stycznia 2022 roku można odebrać darmowe 300 GB na święta w aplikacji mobilnej Mój Orange – promocja dostępna jest w ofercie na abonament.

300 GB za darmo na 30 dni od Orange

Jeżeli jesteś klientem sieci komórkowej Orange i posiadasz ofertę na abonament, to w aplikacji mobilnej Mój Orange czeka na Ciebie 300 GB do wykorzystania przez 30 dni. Jest to jeden z wielu gwiazdkowych bonusów z których w tym roku mogli skorzystać klienci indywidualni posiadający abonament u tego operatora.

Jeśli chcesz cieszyć się dodatkowym pakietem 300 GB przez święta, to warto aktywować go już teraz, bowiem operator zastrzega, że jego aktywacja może potrwać do 3 dni roboczych od kliknięcia w przycisk Odbierz!

Pakiet 300 GB jest przyznawany jednorazowo. Aby go odebrać trzeba zalogować się do aplikacji Mój Orange i kliknąć w banner wyświetlany w zakładce Dla Ciebie. Jeśli posiadasz kilka numerów w ramach abonamentu, należy wskazać numer, dla którego pakiet ma zostać przyznany – na jedno konto abonencie dostępny jest tylko jeden pakiet gigabajtów. Na koniec należy kliknąć w przycisk Odbierz. Operator poinformuje SMS-em o aktywacji pakietu.

Pakiet 300 GB extra można wykorzystać:

  • tylko w Polsce,
  • w ciągu 30 dni od jego uruchomienia (nie jest przenoszony na kolejne dni, jeśli nie zostanie w tym czasie wykorzystany),
  • w ramach numeru telefonu wskazanego w aplikacji Mój Orange.

Pakiet 300 GB wykorzystywany będzie przed wszystkimi innymi pakietami GB dostępnymi w ramach usługi, w tym dostępnymi w ramach innych promocji, pakietami płatnymi i pakietami danych dostępnych w ramach Konta abonenckiego.

300 GB extra za darmo na święta od Orange (1.12.2021 r. - 3.01.2022 r.)

Dodatkowe gigabajty można aktywować w aplikacji od 1 grudnia 2021 roku do 3 stycznia 2022 roku (na 1 numer na koncie).

Sprawdź regulamin promocji 300 GB na Święta w Mój Orange.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Orange Polska