Amazon odnotował kolejne rekordy w Black Week, a to nie koniec wyprzedaży!

Podczas Black Week, Amazon odnotował rekord sprzedaży na świecie. W tym czasie Polacy najchętniej kupowali czytniki Kindle, głośniki Echo, zabawki, artykuły drogeryjne i narzędzia do renowacji domu.

Czytnik Kindle i głośnik Echo firmy Amazon

Podczas tygodnia wyprzedaży Black Week, który odbył się na Amazonie od 19-29 listopada 2021 roku, klienci w Polsce kupowali produkty w niezwykle okazyjnych cenach we wszystkich kategoriach, od mody i domu po elektronikę, zabawki, urządzenia Amazon i książki. Tegoroczny Black Week był organizowany na amazon.pl po raz pierwszy, a w ramach Amazon Prime klienci otrzymywali jak zawsze szybką i darmową dostawę milionów produktów.

Do najpopularniejszych kategorii wybieranych przez klientów w tym czasie należały urządzenia Amazonu (czytniki Kindle i inteligentne głośniki Echo), zabawki, artykuły drogeryjne i narzędzia do renowacji domu.

Jeśli chodzi o konkretne produkty, najlepiej sprzedawały się urządzenia Amazon – Kindle (Paperwhite 5 z 2021 roku i Kindle 10. generacji z 2019 roku) i głośniki Echo, laser liniowy Bosch Atino, Philips Multigroom series 7000 14 w 1, klasyczna gra Jenga z drewnianymi klockami Hasbro oraz tabletki do zmywarki Somat Gold.

Amazon ułatwia klientom robienie świątecznych zakupów, oferując im szeroki wybór produktów w okazyjnych cenach, z wygodną dostawą i różnymi opcjami odbioru.

Świąteczne okazje Last Minute do -40% na Amazonie do 22 grudnia 2021 roku!

Klienci, którzy jeszcze nie zamówili wszystkich prezentów, mogą skorzystać ze Świątecznych Okazji Last Minute, które potrwają aż do 22 grudnia. Z ogromnej gamy produktów można upolować prezenty w cenach niższych nawet do o 40%.

Świąteczne okazje Last Minute na Amazon.pl – od 1 do 22 grudnia 2021 roku (do 40% taniej)

Członkowie Amazon Prime mogą korzystać z nielimitowanych, darmowych dostaw milionów produktów, nawet następnego dnia, bez minimalnej wartości zamówienia. Wystarczy zarejestrować się na darmowy, 30-dniowy okres próbny. Po jego zakończeniu Prime kosztuje 49 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie.

Klienci, którzy nie mają Amazon Prime, mogą również skorzystać z darmowej dostawy przy zamówieniach produktów sprzedawanych i wysyłanych przez Amazon o wartości powyżej 40 zł. Większość produktów kupionych między 1 października a 31 grudnia 2021 r. można zwrócić do 31 stycznia 2022 r. (szczegółowe informacje znajdują się na stronach produktów).

Jeśli kupisz coś na naszej stronie za pośrednictwem linków kierujących do sklepu Amazon, otrzymamy za to niewielką prowizję od sprzedawcy.

źródło: Amazon Polska