T-Mobile daje nielimitowany internet na 2 tygodnie!

Od 1 grudnia 2021 roku klienci indywidualni i biznesowi sieci T-Mobile mogą aktywować bezpłatny, nielimitowany internet na 2 tygodnie w aplikacji „Mój T‑Mobile”.

Nielimitowany internet na święta w prezencie od T-Mobile

Operator komórkowy T-Mobile przygotował miły prezent dal swoich klientów. Dzięki nielimitowanemu internetowi w T-Mobile mogą oni cieszyć się dostępem do sieci bez dodatkowych opłat – wystarczy aktywować prezent w aplikacji „Mój T-Mobile” i korzystac z niego do woli.

Jak aktywować nielimitowany internet na 2 tygodnie w T-Mobile?

Nielimitowane święta zawitały do T‑Mobile już po raz trzeci. W zeszłorocznej edycji ze świątecznego prezentu skorzystało blisko 700 tysięcy klientów T‑Mobile. A jak można dołączyć do tego grona i w tym roku cieszyć się nielimitowanym internetem na 2 tygodnie?

Usługę można aktywować w aplikacji „Mój T‑Mobile” od 1 grudnia 2021 do 3 stycznia 2022 roku do końca dnia.

Mogą z niej skorzystać zarówno indywidualni klienci abonamentowi (Rodzina, T, T DATA), jak i użytkownicy usług na kartę (GO!, Internet na kartę Blueconnect) i MIX (Frii Mix). Oferta jest również mogą skorzystać również klienci biznesowi (Magenta Biznes Internet, Jump proFirma lub DATA JUMP).

Aktywacja nastąpi w ciągu 72 godzin od przyjęcia zlecenia, a z darmowego nielimitowanego internetu można korzystać przez 14 dni na terenie Polski.

Sprawdź regulaminy akcji dla:

źródło: T-Mobile Polska