Internetu bez limitu przez 2 tyg. w T-Mobile w prezencie!

Klienci T-Mobile mogą skorzystać z 2 tygodni nielimitowanego internetu przez święta – wystarczy aktywować bonus w aplikacji „Mój T-Mobile”!

Nielimitowany internet za darmo na 2 tygodnie dla klientów T-Mobile

Nie wszystkie prezenty można znaleźć pod choinką. Nie wszystkie też mają wymierną wartość, ale bardzo często to takie podarunki bywają dla obdarowywanych najcenniejsze. Właśnie dlatego na zbliżające się święta Y-Mobile przygotowało dla swoich klientów prezent, którego wartości nie da się oszacować: nielimitowaną możliwość kontaktu z bliskimi. Od dziś w aplikacji „Mój T‑Mobile” klienci magentowego operatora mogą aktywować nielimitowany internet za darmo na 2 tygodnie.

Podobnie jak w zeszłym roku w ramach podziękowań za zaufanie i kolejny wspólny rok T-Mobile udostępnia swoim klientom możliwość dwutygodniowego korzystania z internetu bez kosztów i bez ograniczeń.

Akcję promuje Robert Lewandowski i pokazuje, że sprawienie sobie i bliskim niepowtarzalnego prezentu jest bajecznie proste. Wystarczy wejść do aplikacji „Mój T‑Mobile” i kilkoma kliknięciami aktywować świąteczny prezent.

Prezent sprawdzi się nie tylko przed świętami, ale i długo po nich. Klienci, którzy w świątecznej gorączce nie znajdą wolnej chwili, aby aktywować prezent, będą mieli na to czas aż do poniedziałku 4 stycznia 2021 r. do godziny 23:59.59.

Z gwiazdkowej promocji mogą skorzystać:

  • osoby korzystające z oferty abonamentowej zarówno w przypadku klientów indywidualnych (taryfy Rodzina, T, T DATA), jak i małych oraz średnich firm (taryfy Magenta Biznes Internet, Jump proFirma lub DATA JUMP).,
  • użytkownicy na kartę (taryfy GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak, Happy lub Internet na kartę Blueconnect) oraz MIX (taryfa Frii Mix).

Nielimitowany internet można wykorzystać na terenie Polski. Aktywacja prezentu na koncie będzie dostępna najpóźniej 72 godzin od momentu potwierdzenia aktywacji w aplikacji.

Więcej informacji o akcji można znaleźć na stronie internetowej operatora.

źródło: T-Mobile Polska