Nowy film Toma Hanksa „Finch” już dostępny na Apple TV+

Firma Apple wydała dziś swój najnowszy, wysokobudżetowy oryginalny film pt. „Finch” z Tomem Hanksem w roli głównej, który można oglądać w serwisie Apple TV+.

Film „Finch” na Apple TV+

Pierwotnie premiera kinowa filmu Finch była planowana przez Universal, jednak pandemia koronawirusa zakłóciła harmonogram i film został sprzedany firmie Apple na wyłączność. Wśród aktualnego wyboru filmów Apple TV+ najpopularniejszym tytułem jest w rzeczywistości był film Toma Hanksa – dramat wojenny o podwodnym Greyhound, który został wydany w zeszłym roku. Film ustanowił rekordy dla Apple TV+, a firma z pewnością ma nadzieję, że Finch również zrobi to samo.

O czym jest „Finch”?

W postapokaliptycznej scenerii tytułowy bohater Finch (grany przez Hanksa) zostaje odnaleziony jako jeden z ostatnich żywych ludzi na ziemi, mając do towarzystwa tylko swojego psa. Finch jest płodnym wynalazcą i od prawie dekady mieszka w bunkrze. Nie chce zostawiać swojego psa samego, kiedy umrze, więc postanawia zbudować robota – granego przez Caleba Landry Janesa – by się nim zaopiekował, gdy ten odejdzie. Film opowiada historię tego trio, tego jak buduje sie między nimi więź i mierzą się z niebezpieczeństwami pozornie opuszczonego amerykańskiego Zachodu.

Finch jest dostępny wyłącznie na Apple TV+, który można oglądać za pomocą aplikacji Apple TV. Możesz pobrać aplikację Apple TV na urządzenia Apple’a, a także platformy innych firm, w tym Amazon Fire TV, urządzenia do strumieniowego przesyłania Roku, smart TV, Xboxa, PlayStation i inne.

Użytkownicy Androida i komputerów PC mogą również oglądać filmy i seriale z tej platformy przez przeglądarkę internetową pod adresem tv.apple.com.

Możliwe, że wydanie płyty z filmem nastąpi nieco później, być może za około rok. Ponieważ Apple TV+ kosztuje tylko 24,99 zł miesięcznie, jest to mniej więcej tyle samo, co wypożyczenie pojedynczego filmu, więc jeśli chcesz tylko oglądać Fincha, możesz po prostu zarejestrować się, cieszyć się filmem, a następnie anulować usługę.

Co jeszcze jest dostępne w Apple TV+?

Oprócz Fincha, nowe premiery w tym tygodniu obejmują Dr. Brain, ostatni sezon Dickinson i Hello Jack!. W przyszłym tygodniu Apple wyda długo wyczekiwaną limitowaną serię The Shrink Next Door, w której wystąpią Will Ferrell i Paul Rudd.

źródło: Apple | 9TO5Mac