„Dr. Brain” od 4 listopada w Apple TV+

Apple opublikowało oficjalny zwiastun tajemniczego serialu dramatycznego pt. „Dr. Brain”, który zadebiutuje już 4 listopada 2021 roku w Apple TV+.

„Dr. Brain” Apple TV+ (Apple Original, 2021)

Najnowszy serial Apple TV+ zatytułowany Dr. Brain to tajemnicze zanurzenie się w pamięć i technologię. W serialu występuje zdobywca Oscara Lee Sun-Kyun, najbardziej znany ze swojej roli w Parasite. Przed premierą w przyszłym miesiącu firma Apple opublikowała dziś oficjalny zwiastun serialu, który możesz obejrzeć poniżej.

Serial Dr. Brain, który opowiada historię naukowca, wykorzystującego technologię do wyszukiwania wspomnień, został napisany i wyreżyserowany przez Kima Jee-Woona, najbardziej znanego z Opowieści o dwóch siostrach i I widziałem diabła. Wraz z pierwszą własną koreańską produkcją, Apple TV+ zadebiutuje w Korei Południowej 4 listopada 2021 roku. Serial będzie miał sześć odcinków i będzie oparty na popularnym webtoonie o tej samej nazwie autorstwa Hongjacga.

Dramat science fiction to pierwszy serial w języku koreańskim, który zadebiutuje na Apple TV+. Ponieważ pierwszy odcinek będzie miał premierę w przyszłym tygodniu, użytkownicy Apple TV+ będą mogli śledzić program co tydzień, aż do ostatniego odcinka, który zostanie udostępniony 10 grudnia 2021 roku.

Serial opowiada o genialnym naukowcu zajmującym się mózgiem, Sewonie (Lee Sun-kyun), który przeżywa przerażającą osobistą tragedię, gdy jego rodzina pada ofiarą tajemniczego wypadku. Zdesperowany, by odkryć, co się stało, dokłada wszelkich starań, aby rozwiązać tragiczną tajemnicę, przeprowadzając „synchronizacje mózgów” ze zmarłymi, aby uzyskać wskazówki w ich wspomnieniach.

Oprócz Lee Sun-Kyona w serialu występują także Lee You-Young, Park Hee-Soon, Seo Ji-Hye i Lee Jaw-Won. Serial jest produkowany dla Apple TV+ przez Bound Entertainment, Kakao Entertainment, StudioPlex i Dark Circle Pictures.

Apple TV+ jest dostępny w aplikacji Apple TV w ponad 100 krajach i regionach, na ponad miliardach ekranów, w tym na iPhone’ach, iPadach, Apple TV, Macach, popularnych telewizorach inteligentnych Samsung, LG, Sony, VIZIO, TCL i innych, Roku, oraz urządzenia Amazon Fire TV, Chromecast z konsolami Google TV, PlayStation i Xbox oraz na tv.apple.com.

źródło: Apple Press