Zobacz oficjalny zwiastun 2. sezonu „The Morning Show”

Apple TV+ udostępniło dziś oficjalny zwiastun nadchodzącego drugiego sezonu „The Morning Show”, którego premiera zapowiedziana została na 17 września 2021 roku.

Firma Apple udostępniła dziś pierwszy oficjalny zwiastun drugiego sezonu swojego sztandarowego serialu The Morning Show. I w przeciwieństwie do pierwszej zapowiedzi, lepiej możemy wyczuć, co będzie się działo w nadchodzącym sezonie. Nowy trailer trwa niecałe trzy minuty. A jeśli nie widziałeś pierwszej zapowiedzi, którą Apple TV+ wypuściło na początku tego roku, to będzie to dla Ciebie zupełnie nowy materiał. Opis, który Apple dołączyło do nowego zwiastuna, nie zawiera jakichkolwiek istotnych szczegółów fabuły, co nie jest zbyt zaskakujące.

Oto oficjalny opis Apple dołączony do dzisiejszego zwiastuna:

Po wybuchowych wydarzeniach z sezonu pierwszego, w tym sezonie zespół The Morning Show działa bez Alex (Jennifer Aniston) i Bradleya (Reese Witherspoon), w świecie pełnym ruchu, w którym tożsamość jest wszystkim. Pojawia się przepaść między tym, kim się przedstawiamy, a tym, kim naprawdę jesteśmy.

Ten krótki „świat w ciągłym ruchu” jest najwyraźniej odniesieniem do tego, co będzie kolejnym ważnym punktem fabularnym w nadchodzącym drugim sezonie dramatu. Pandemia koronawirusa spowodowała, że ​​produkcja nowego sezonu została zamknięta na jakiś czas w 2020 roku, co doprowadziło do opóźnienia daty premiery drugiego sezonu. A w świetle pierwszego sezonu serialu zajmującego się realnymi wydarzeniami, zespół kreatywny doszedł do wniosku, że drugi sezon również powinien nawiązywać do teraźniejszości. W związku z tym miało miejsce kilka ciężkich przeróbek, aby wprowadzić pandemię koronawirusa do historii również w nowym sezonie.

W zeszłym roku jedna z gwiazd serialu, Mark Duplass, tak wypowiadał się na temat przepisywania scenariusza i przestoju produkcji:

Nakręciliśmy dwa odcinki przed zamknięciem z powodu pandemii, ale wiem, że historia się nieco zmieni, co jest szalone, ponieważ tak właśnie stało się w pierwszym sezonie. Mieli cały zestaw skryptów [wtedy] i przepisali wszystko, aby uwzględnić ruch #MeToo, a teraz mamy do czynienia z innym, większym, globalnym zjawiskiem. Nie wiem, co robią, ale wiem, że zmieniają scenariusz.

Obejrzyj zwiastun:

Wraz z powrotem Jennifer Aniston i Reese Witherspoon, w drugim sezonie ponownie pojawią się między innymi Mark Duplass, Billy Crudup, Steve Carell, Karen Pittman, Bel Powley, Nestor Carbonell, Janina Gavankar, Tom Irwin i Marcia Gay Harden. Ruairi O’Connor i Greta Lee dołączyli do obsady drugiego sezonu, a także wiele innych nowych twarzy.

Drugi sezon The Morning Show będzie miał premierę na Apple TV+ 17 września 2021 roku.

źródło: Apple