Drugi sezon „The Morning Show” już 17 września!

Serwis streamingowy Apple TV+, udostępnia zwiastun i zapowiada premierę drugiego sezonu serialu „The Morning Show” na 17 września 2021 roku.

„The Morning Show” – 2. sezon

Przed końcem 2019 roku usłyszeliśmy, że większość premierowych produkcji Apple TV+ zostało zaplanowanych od razu z drugim sezonem. Wśród tytułów był miedzy innymi See czy The Morning Show, w którym występują Jennifer Aniston, Reese Witherspoon i Billy Crudup. A teraz wiemy, kiedy w końcu go zobaczymy. Apple TV+ opublikowało także pierwszy zwiastun nadchodzącego drugiego sezonu, tego chwalonego przez krytyków i widzów dramatu. Wideo trwa nieco ponad dwie minuty, ale to jednak tylko zwiastun, więc jest to zasadniczo zlepek urywków, które dają nam jedynie przebłyski tego, co zobaczymy w nowym sezonie.

Nie ma wiele historii do opowiedzenia, ale za to mamy mnóstwo ujęć z obsadą. Między innymi wspomniane trio, ale także nowe twarze, takie jak Hasan Minhaj, Julianna Margulies i Greta Lee. Nic dziwnego, że wszystko jest bardzo dramatyczne – zwłaszcza, gdy zobaczymy powrót Steve’a Carella.

Cała historia jest oczywiście owiana tajemnicą, co ma sens. Nawet opis, który Apple zamieściło wraz ze zwiastunem, nie mówi nam wiele na temat tego, co tak naprawdę się dzieje. Jednak Mark Duplass powiedział wcześniej, że drugi sezon dramatu przeszedł znaczące przeróbki, aby odzwierciedlić zmianę w historii. Powód? Aby zaradzić pandemii koronawirusa.

Oto, co powiedział wtedy Duplass:

Nakręciliśmy dwa odcinki, zanim zamknęliśmy się z powodu pandemii (…) ale wiem, że scenarzyści zmieniają historię, co jest szalone, ponieważ tak właśnie stało się także w pierwszym sezonie. Mieliśmy cały zestaw skryptów [wtedy] i przepisali wszystko, aby uwzględnić ruch #MeToo, a teraz mamy do czynienia z innym, większym, globalnym zjawiskiem. Nie wiem, co robią, ale wiem, że przepisują.

Obejrzyj zapowiedź 2. sezonu „The Morning Show”:

Tak więc wiemy, że pandemia z pewnością będzie jednym z wątków rozgrywających się w drugim sezonie. Nie możesz się doczekać drugiego sezonu The Morning Show, który będzie miał premierę w Apple TV+ 17 września 2021 roku? Ja czekam z niecierpliwością!

źródło: Apple TV+