Obejrzyj nowy zwiastun 2. sezonu „SEE”

Apple wypuściło zwiastun drugiego sezonu „SEE” z Jasonem Momoą i Davem Bautistą, którego premiera zapowiedziana została na 27 sierpnia 2021 r.

Drugi sezon serialu „See” na Apple TV+ już 27 sierpnia 2021 r.

Firma Apple udostępniła dziś pełny oficjalny zwiastun swojego postapokaliptycznego serialu dramatycznego zatytułowanego SEE. Drugi sezon produkcji zadebiutuje już 27 sierpnia 2021 roku w serwisie streamingowym Apple TV+.

W tym sezonie główny bohater Baba Voss (Jason Momoa) musi zmierzyć się ze swoim bratem Edo Vossem (Dave Bautista), którym przetrzymuje w niewoli córkę Baby.

Pierwszy sezon serialu SEE został wydany wraz z uruchomieniem Apple TV+ w listopadzie 2019 roku, stając się jednym z flagowych seriali tej usługi. Opowiada on o alternatywnej przyszłości science fiction, w której wirus oślepił prawie całą rasę ludzką.

Pandemia COVID-19 (w świecie rzeczywistym) oznaczała, że ​​produkcja drugiego sezonu była mocno opóźniona. W końcu pojawia się prawie dwa lata po premierze pierwszego sezonu. Wydaje się, że SEE zyskał sporą publiczność, w dużej mierze dzięki urzekającym sekwencjom walki i ciekawej historii. Apple nie publikuje oficjalnych statystyk oglądalności, ale SEE jest uważany za jeden z najpopularniejszych oryginalnych tytułów Apple’a.

Drugi sezon będzie emitowany po odcinku na tydzień, począwszy od 27 sierpnia. Wiadomo już, że serial będzie miał trzeci sezon, który został już zamówiony przez Apple’a, a produkcja już jest w toku.

Obejrzyj nowy zwiastun:

Serial „See” możesz oglądać w serwisie Apple TV+, klikając na poniższy przycisk:

Przycisk oglądaj na Apple TV+

źródło: Apple