Panasonic i Hasbro ogłaszają konkurs POWER RANGERS

Zyskaj moc dzięki bateriom Panasonic i wygraj udział w obozie karate POWER RANGERS.

Konkurs Panasonic i Power Rangers

Kreatywna energia pomiędzy firmą Panasonic – największym w Europie producentem baterii – i należącą do Hasbro marką POWER RANGERS nie słabnie. Tegoroczna współpraca obu marek dotyczy zyskiwania mocy – a konkretnie wzmacniania swoich umiejętności przez fanów serialu. Zapraszamy do udziału w grze online, w której można wygrać wyjazd na obóz karate POWER RANGERS. Jest to kolejna ekscytująca okazja dla fanów POWER RANGERS z całej Europy. W nowej kampanii trzeba wykazać się swoimi umiejętnościami w grze Power Up, aby wygrać ekskluzywne nagrody lub po prostu dobrze się bawić!

Uwolnij w sobie moc POWER RANGER

Gra Power Up polega na wskoczeniu – i to dosłownie – do świata pełnego akcji, w którym misją POWER RANGERS jest zebrać jak najwięcej baterii Panasonic. Zabawa nigdy się nie kończy, ponieważ uczestnicy mogą grać tak często, jak chcą. Wystarczy wejść na stronę poweryourday.win, by zacząć grać (i wygrywać!). Konkurs kończy się 31 grudnia 2021 roku.

Wynik, który upoważnia do ubiegania się o główną nagrodę, można przesłać tylko raz w miesiącu. Trzech szczęśliwców będzie miało okazję wziąć udział w obozie karate POWER RANGERS. Każdemu zwycięzcy zostanie zaproponowana czterodniowa wycieczka, wraz z przelotem i zakwaterowaniem, do ściśle tajnego miejsca, w którym będą czekać profesjonalni trenerzy karate POWER RANGERS.

Ponadto 50 kolejnych finalistów otrzyma za swoje wysiłki niesamowite nagrody: figurkę POWER RANGERS Dino Fury Morpher oraz wyrzutnię Nerf Ultra AMP.

Nagrody miesiąca –  naprawdę jest o co grać! – to między innymi wysokiej jakości zestawy baterii Panasonic, zestaw dwóch figurek POWER RANGERS Dino Fury Battle Attackers, wyrzutnia Nerf Ultra AMP i wyrzutnia Nerf Elite 2.0 Phoenix CS-6. 

Moc współpracy (i bardzo szczęśliwi zwycięzcy)

Nowa kampania jest elementem współpracy między Panasonic Energy a Hasbro, międzynarodową firmą zajmującą się grami i rozrywką, a jednocześnie właścicielem marki POWER RANGERS. 

Panasonic i Power Rangers

Nowy konkurs oznacza również koniec naszej kampanii z 2020 roku, w której fani serialu zostali poproszeni o stworzenie krótkiego filmu pokazującego, jak sami wcielają się w POWER RANGERS w swoim codziennym życiu. Oprócz nagród miesiąca przyznaliśmy dwie szczególne, niepowtarzalne nagrody – gdy pozwolą na to warunki, Daniel (Austria) i Asit (Wielka Brytania) polecą na plan serialu POWER RANGERS Dino Fury. Daniel weźmie udział w ekskluzywnej wycieczce za kulisy, a Asit pojawi się jako statysta w jednym z odcinków. Nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy go na naszych ekranach.

Panasonic Power

Jakość, moc i trwałość baterii Panasonic sprawia, że doskonale nadają się one do Twoich zabawek, w tym zabawek na baterie inspirowanych serialem POWER RANGERS.

Oprócz konkursu online zestawy baterii z edycji limitowanej można znaleźć w punktach sprzedaży Panasonic w całej Europie oraz w sklepach internetowych. Specjalny wzór pojawi się na opakowaniach baterii Panasonic EVOLTA, Pro Power i Everyday Power oraz na opakowaniach baterii litowych guzikowych często używanych w zabawkach. Zdobądź przedmioty kolekcjonerskie!

źródło: Panasonic