OnePlus wkracza do świata audio premium z OnePlus Buds Pro

Inteligentna, adaptacyjna redukcja szumów i najwyższa jakość dźwięku dają użytkownikom moc, by „Usłyszeć to, co niesłyszalne” – poznajcie prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne OnePlus Buds Pro.

PnePlus Buds Pro

Firma OnePlus oficjalnie zaprezentował dziś swoje pierwsze inteligentne słuchawki douszne z adaptacyjną redukcją szumów (ANC), OnePlus Buds Pro. Nowe, prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne premium są wyposażone w wiodący w branży, inteligentny system redukcji szumów, doskonałą jakość połączeń, wydłużoną wydajność baterii i jeszcze bardziej spersonalizowany dźwięk, aby zapewnić prawdziwie wciągające i najwyższej jakości wrażenia dźwiękowe.

Od lat firma aktywnie rozszerza swoje portfolio produktów ekosystemowych o kolejne, łączące się ze sobą, inteligentne urządzenia.

OnePlus Buds Pro są wyposażone w inteligentny system ANC, który zagłusza niepożądane częstotliwości dźwięku w czasie rzeczywistym, takie jak hałas otoczenia lub rozmowy w tle, odpowiednio dostosowując poziom redukcji szumów, aby użytkownicy mogli zanurzyć się w dźwiękach lub ciszy i nie rozpraszać podczas słuchania muzyki.

Obie słuchawki wyposażone są w zestaw trzech mikrofonów, które w razie potrzeby aktywnie filtrują poziom hałasu aż do 40 dB. Tym samym są w stanie zapewnić znacznie wygodniejsze i bardziej dopasowane wrażenia słuchowe w przeciwieństwie do konwencjonalnych systemów ANC ze stałymi poziomami redukcji szumów. W połączeniu z ulepszonymi algorytmami redukcji szumów i mechaniczną konstrukcją redukującą szum wiatru, OnePlus Buds Pro zapewniają, że rozmowy są zawsze krystalicznie czyste, nawet w głośnym otoczeniu.

Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne są wyposażone w OnePlus Audio ID, starannie skalibrowany profil dźwiękowy, który dostosowuje się do czułości dźwięku użytkownika. W połączeniu z dwoma dużymi, 11-milimetrowymi przetwornikami dynamicznymi i obsługą Dolby Atmos, OnePlus Buds Pro ożywiają muzykę bogatymi tonami wysokimi, pulsującym basem i krystalicznie czystym wokalem.

Oprócz niesamowitego dźwięku, OnePlus Buds Pro oferują również bezproblemową żywotność baterii do 38 godzin wraz z etui ładującym po pełnym naładowaniu oraz 10 godzin po krótkim, 10-minutowym ładowaniu. Słuchawki te obsługiwane są przez ładowarkę Warp Charge firmy OnePlus, a także przez ładowarki bezprzewodowe z certyfikatem Qi innych producentów.

Oprócz ergonomicznej konstrukcji, która zapewnia lekkość, a jednocześnie dopasowanie do noszenia w ruchu, słuchawki douszne oferują również obsługę Bluetooth 5.2 i opóźnienie wynoszące zaledwie 94 ms przy włączonym trybie Pro Gaming.

Cena i dostępność OnePlus Buds w Polsce

Słuchawki OnePlus Buds Pro, w cenie 679 zł (149 euro), będą w pierwszej kolejności dostępne w przedsprzedaży na onepl.us/poland od 18 sierpnia 2021 roku do północy 24 sierpnia 2021 roku. Następnie otwarta sprzedaż rozpocznie się na oneplus.com i na Amazon od 25 sierpnia 2021 r. 

źródło: onePlus Polska