Nadaj mieszkaniu nowy wygląd z „Redecor”

Choć w App Storze nie brakuje gier pozwalających remontować i urządzać wirtualne domy, nie wszystkie są równie realistyczne co „Redecor – Home Design Makeover”.

Redecor - Home Design Makeover

Dzięki fotorealistycznym pokojom i elementom wystroju, które możesz niemal dowolnie dostosowywać, gra Redecor – Home Design Makeover daje szansę, by poczuć się jak prawdziwy projektant wnętrz.

Jej założenia są proste — klienci z całego świata zlecają Ci odnawianie różnych pomieszczeń. Może to oznaczać urządzenie w konkretnym stylu sypialni dla młodej pary, ożywienie studenckiego kącika do nauki czy nadanie artystycznego szyku salonowi należącemu do małżeństwa w średnim wieku.

Każde zlecenie zawiera niezbędne informacje (przykładowo klient może mieć słabość do skórzanych mebli), ale co do reszty wystroju masz całkowitą wolność. Jeśli lubisz urządzać wnętrza, zakochasz się w Redecor.

W każdym pokoju znajdziesz obszary, które możesz dowolnie modyfikować. Bez względu na to, czy bawisz się kolorami, eksperymentujesz z doborem materiałów czy stawiasz na czystą biel, efekty widoczne są od razu, a wnętrza zmieniają się na Twoich oczach. Ogranicza Cię wyłącznie budżet oraz wyobraźnia.

Redecor posiada ciekawy system oceniania projektów. Wraz z innymi graczami bierzesz udział w głosowaniu, a poszczególne projekty umieszczane są na tablicy wyników. Mało co sprawia równie wielką satysfakcję jak świadomość, że innym podoba się Twoja praca.

Grę Redecor – Home Design Makeover pobierzesz za darmo ze sklepów App Store i Google Play:

źródło: App Store Polska