Apple Watch Challenge 2021 z okazji Dnia Ziemi i Tańca

Apple zapowiedziało nowe wyzwania związane z aktywnością Apple Watch Challenge 2021 z okazji Dnia Ziemi i Międzynarodowego Dnia Tańca!

Apple Watch Challenge 2021 z okazji Dnia Ziemi i Tańca

Firma Apple przygotowała kilka nowych wyzwań związanych z aktywnością na Apple Watchu, które pojawią się już w tym miesiącu. Oprócz corocznego Wyzwania Dnia Ziemi, Apple po raz pierwszy uruchamia także nowe wyzwanie z okazji Dnia Tańca. Związane jest to z uruchomieniem usługi Apple Fitness+, który obejmuje całą kategorię treningów tanecznych.

Oto szczegóły dotyczące dwóch nowych wyzwań, które pojawią się wkwietniu dla użytkowników Apple Watchów:

  • 22 kwietnia 2021Wyzwanie Dnia Ziemi: wyjdźmy i świętujmy Dzień Ziemi. Wykonaj dowolny trening przez 30 minut lub dłużej, aby zdobyć tę nagrodę. Rejestruj swój czas za pomocą aplikacji Trening lub dowolnej aplikacji, która dodaje treningi do Zdrowia.
  • 29 kwietnia 2021Wyzwanie Międzynarodowego Dnia Tańca: Let’s groove! 29 kwietnia to Międzynarodowy Dzień Tańca. Zdobądź tę nagrodę, wykonując trening taneczny trwający 20 minut lub dłużej. Rejestruj swój czas w aplikacji Trening.

Wyzwania związane z aktywnością na smartwatchu Apple Watch mają na celu promowanie korzystania z zegarka w celach fitness i stanowią dla Apple’a sposób na zachęcenie użytkowników do korzystania z funkcji śledzenia treningu. Ukończenie wyzwań w dowolnej aplikacji treningowej, która rejestruje dane w aplikacji Fitness firmy Apple, odblokuje wirtualne osiągnięcie na iPhonie, zegarku Apple Watch oraz w aplikacji Wiadomości firmy Apple.

Firma Apple nie opublikowała jeszcze animowanych naklejek z okazji Wyzwania Dnia Tańca, ale naklejki z Wyzwaniem Dnia Ziemi można znaleźć powyżej.

Apple uruchomiło w USA nową usługę treningową Fitness+ w grudniu zeszłego roku, zapewniając użytkownikom Apple Watchów nowy sposób wypełniania pierścieni aktywności – w tym treningi taneczne. Typ treningu Taniec został po raz pierwszy dodany do Apple Watcha jako część systemu watchOS 7 z 2020 roku.

Użytkownicy Apple Watchów zostaną powiadomieni o tych dwóch wyzwaniach związanych z aktywnością, przed ich rozpoczęciem. Czy weźmiesz udział w tych wyzwaniach? Daj nam znać w komentarzach!

źródło: Apple | 9TO5Mac