Weź udział w PlayStation Plus Trophy Challenge (3/2021)

Zbierz 15 trofeów w marcowych grach PlayStation®Plus w 2021 roku i zdobądź odjazdowy pakiet awatarów, a także szansę na wygranie PS5.

Marzec 2021: PlayStation Plus Trophy Challenge

W marcu 2021 roku ponownie czekają na subskrybentów usługi wspaniałe gry z PlayStation Plus, a Sony dodatkowo rzuca wyzwanie w PS Plus Trophy Challenge! Jeśli jesteś w stanie zdobyć co najmniej 15 trofeów w wybranych tytułach udostępnionych w marcu, to dobrze się składa, bo możesz spodziewać się wspaniałej nagrody gwarantowanej oraz dużej konkurencji w walce o nagrodę główną! Firma Sony przygotowała najnowsze PlayStation 5 dla najlepszych!

Jak wziąć udział w PS Plus Trophy Challenge?

Bardzo łatwo jest wziąć udział w wyzwaniu PS Plus Trophy i łatwo wygrać fajną nagrodę, wystarczy, że:

  • dołączysz do wyzwania – zaloguj się na swoje konto PlayStation Network, aby wziąć udział w wyzwaniu,
  • zbierzesz co najmniej 15 trofeów w trzech określonych grach PS Plus w marcu 2021 roku, aby wygrać wyzwanie,
  • po ukończeniu wyzwania możesz cieszyć się pakietem awatarów i wziąć udział w konkursie, aby wygrać PlayStation 5.

Które gry biorą udział w wyzwaniu?

Następujące gry PS Plus z marca 2021 roku są częścią wyzwania:

  •     Final Fantasy VII Remake
  •     Remnant: From the Ashes
  •     Farpoint (PSVR)
Gry biorące udział w marcowym PlayStation Plus Trophy Challenge 2021

Pobierz najnowsze gry w marcowym pakiecie bezpłatnych tytułów PS Plus w PlayStation Store i rozpocznij PS Plus Trophy Challenge. Weź pada do ręki i do dzieła! Jeśli ukończysz wyzwanie, możesz spodziewać się natychmiastowej wygranej i możliwości zdobycia nagrody PlayStation 5

Wszyscy gracze, którzy zdobędą 15 trofeów w czasie wyzwania, otrzymają zestaw awatarów i możliwość wygrania PlayStation 5. Trofea nie są wyświetlane na stronie konkursu w czasie rzeczywistym – muszą minąć co najmniej cztery godziny, zanim będziesz mógł zobaczyć zdobyte trofea na swojej liście.

Możesz dołączyć do wyzwania w dowolnym momencie, o ile jest ono aktywne. Wszystkie trofea zdobyte od początku wyzwania są ważne. Nawet jeśli zarejestrujesz się tylko w trakcie wyzwania.

Wyzwanie PS Plus Trophy rozpoczęło się 2 marca 2021 i potrwa do 5 kwietnia 2021 roku do godziny 23:59 – wraz z dostępnością gier PS Plus w marcu 2021 roku.

Aby sprawdzić, czy wygrałeś, wcześniej zarejestruj się na wyzwanie za pomocą swojego konta PSN. Jeśli wygrasz, Sony skontaktuje się z Tobą bezpośrednio za pośrednictwem wiadomości PSN.

Biorąc udział w wyzwaniu zgadzasz się na Warunki uczestnictwa.