Vouchery do Player+ i Spotify dostępne w SkyCash

Teraz w aplikacji mobilnej SkyCash kupisz szybko również kody do serwisów streamingowych Player oraz Spotify Premium.

Vouchery na Spotify Premiu i Player.pl w aplikacji SkyCash

Pożegnaj się z reklamami i czekaniem na kolejny odcinek ulubionego serialu lub programu produkcji TVN. Korzystając z Playera i zyskujesz dostęp do ponad 1000 tytułów w bibliotece VOD, przedpremierowych produkcji Player Original i wielu innych. Od teraz możemy kupować vouchery na wybrany pakiet Player w aplikacji SkyCash, wybierając na ekranie głównym aplikacji kafel DOŁADOWANIA, a następnie ROZRYWKA. Za vouchery można płacić swoim rachunkiem SkyCash, kartą płatniczą lub szybkim przelewem.

Spotify Premium to miliony utworów dostępne w jednej aplikacji. Dzięki niej możemy słuchać ulubione utwory lub odkrywać nowe i budować perfekcyjną kolekcję. Dzięki Spotify Premium możemy odtwarzać muzykę na żądanie, słuchać w trybie offline i zapomnieć o reklamach. To dzwięk wysokiej jakości gdziekolwiek jesteś.

W SkyCash dostęp do serwisu można kupić w trzech wariantach nominałów: 20 zł, 60 zł, 120 zł. (standardowa cena serwisu to 19,99 zł miesięcznie, więc kody zapewnią odpowiednio jeden, trzy lub sześć miesięcy najlepszej muzyki).

Player to platforma VOD z serialami, których nie obejrzymy nigdzie indziej.  Całe sezony najpopularniejszych produkcji bez reklam. Biblioteka VOD zawiera ponad 900 tytułów, a do tego kanały tematycze: TVN Style, TVN Turbo, TTV, Discovery i inne.

W SkyCashu dostępny jest w dwóch wariantach:

  • Player.pl START VOD w cenie 10 zł
  • Player.pl START VOD + TV w cenie 25 zł

Jak kupić vouchery na Playera i Spotify Premium w SkyCashu?

Na ekranie głównym aplikacji SkyCash wybierz kafel DOŁADOWANIA, a następnie ROZRYWKA. Zdecyduj, który serwis i jego wariant kwotowy Cię interesuje i przejdź do płatności. Możesz zapłacić korzystając ze swojej portmonetki SkyCash, karty płatniczej przypisanej do portfela Masterpass lub szybkiego przelewu ze swojej bankowości elektronicznej. Zakupiony kod zostanie wysłany na Twój adres e-mail przypisany do konta SkyCash, ale znajdziesz go też w historii swoich transakcji w aplikacji.

Jak wykorzystać vouchery?

Spotify Premium

  • Wejdź na spotify.com/redeem.
  • Zaloguj się lub utwórz konto Spotify.
  • Wpisz numer zakupionego kodu w SkyCash.

Player

  • Wejdź na www.player.pl.
  • Zaloguj się lub utwórz konto darmowe konto i zarejestruj się.
  • Po zalogowaniu wybierz opcję Oferta, a następnie Zrealizuj voucher lub przejdź bezpośrednio na stronę www.player.pl/kod.
  • Wpisz swój indywidualny kod i potwierdź klikając Sprawdź.
  • Po sprawdzeniu vouchera otrzymasz komunikat, że oferta została aktywowana.

Od tego momentu dostęp do pakietu START VOD lub START VOD+TV będzie aktywny w Playerze na każdym urządzeniu. Warunkiem jest użycie konta, na którym, na którym użyty był voucher.

źródło: SkyCash