„Dadish 2” – powrót rzodkiewkowej platformówki

Długo oczekiwana kontynuacja hitowej platformówki z 2020 roku – „Dadish 2” jest już dostępna do pobrania na iOS-a i Androida.

Dadish 2

Na początku ubiegłego roku platformówka Dadish Thomasa Younga odniosła ogromny sukces w sklepie Google Play – i łatwo zrozumieć, dlaczego. Gra jest po prostu urocza, dzięki uroczej grafice 2D, a co więcej, jest to wysokiej jakości platformówka, która oferuje zabawę i prostotę klasyki. Najprawdopodobniej dlatego gra odniosła sukces, więc nie jest zaskoczeniem, że kontynuacja została wydana tak szybko. Zgadza się, Dadish 2 jest już dostępna i podobnie jak oryginalny tytuł jest to bezpłatna gra z reklamami, w której można je usunąć poprzez pojedynczy zakup w aplikacji.

Jeśli spojrzysz na poniższy zwiastun gry Dadish 2, od razu zobaczysz, że są teraz różne pojazdy, nowa mechanika w serii, która odróżnia kontynuację od pierwszej części. Nadal jednak gramy jako tata, który nadal maza zadanie ratowanie swoich dzieci, ale teraz jest aż 50 poziomów (w oryginalnej grze było ich 40), jest także nawet kilku nowych złoczyńców wraz z pięcioma nowymi bossami do pokonania. Możesz również spodziewać się obsługi kontrolera fizycznego, co zawsze jest świetnym ułatwieniem.

Podobnie jak pierwsza gra z serii Dadish 2 jest darmową grą dzięki obsłudze reklam, a jeśli nie lubisz gdy coś Ci przerywa rozgrywkę, możesz zapłacić za ich usunięcie poprzez pojedynczy zakup w aplikacji o wartości 13,99 zł. Taki model zarabiania sprawia, że ​​gra premium jest preferowana przez wielu graczy w społeczności graczy mobilnych.

Zobacz, jak wygląda rozgrywka w drugiej części gry:

Dadish 2 oferuje więcej tej samej przyjemnej platformowej przygody sympatycznej rzodkiewki na Androidzie i iOS-ie z rozszerzonymi poziomami, nową mechaniką pojazdów, nowymi wrogami/bossami oraz pełną obsługą kontrolera. Jeśli więc to wszystko brzmi dla Ciebie dobrze, możesz pobrać grę ze swojego sklepu, klikając na poniższe przyciski:

źródło: Android Central