„Dig Out!” to świetna platformówka dla fanów Boulder Dasha!

Mobilna platformówka górnicza „Dig Out! – Dungeon Digger” od ZiMAD to trochę lepszy „Boulder Dash” na sterydach – kop głęboko w ziemi i zbieraj diamenty!

Dig Out! - Dungeon Digger

Przygodówka polegająca na wydobywaniu skarbów, to znana rozrywka od czasów pamiętnego Boulder Dasha – jedną z ciekawszych odmian gry mobilnej jest „Dig Out! – Dungeon Digger” od ZiMAD. gra mobilna otrzymała w zeszłym roku sporą aktualizację związaną z mechaniką oraz nowymi elementami wizualnymi, które dodają grze nowych walorów. Stylem kreski przypomina po graficznej przeróbce Snoopy’s Town Tale i remasterze Reeda.

Jeśli nie znasz Dig Out! jest to dość zwyczajna platformówka, w której będziesz pracować nad wydobywaniem złota i diamentów podczas zapuszczania się coraz głębiej pod ziemię. Po drodze spotkasz wielu wrogów, którzy będą chcieli Ci przeszkodzić w gromadzeniu cennych przedmiotów.

Najnowsza wersja usunęła kilka starszych funkcji i dodała kilka nowych. Wcześniej budowało się małą wioskę, a teraz trzeba pracować nad twierdzą, w której można ulepszyć swój kilof i zdobyć inne bonusy.

Dodano także nowych bossów zwanych podziemnymi królami. Ci nowi wrogowie mają unikalną mechanikę i każdy z nich zapewnia nagrodę za ich pokonanie. Zmieniono również mechanikę gry – bomby, nagrobki, klątwy i krzewy zabójców działają inaczej niż wcześniej.

https://youtu.be/HRBBdK5ZakE

Zmianie uległ także sposób działania biomów w wykopywaniu. Wcześniej trzeba było dostać się do każdego z różnych typów, takich jak nekropolia lub dżungla, co oznaczało, że niektórzy gracze nie mogli ich zobaczyć. Teraz każde wykopalisko odbywa się w jednym miejscu, dzięki czemu będziesz mógł doświadczyć wielu różnych biomów w jednym biegu.

Dig Out! to wyjątkowo popularny tytuł, który zgromadził ponad 5 milionów pobrań w samym sklepie Google Play. Posiada również ocenę 4 gwiazdek zarówno w App Storze jak i Google Play. Jestem przekonany, że gra przypadnie wielu graczom do gustu!

Gra mobilna: Dig Out! - Dungeon Digger

Gra mobilna „Dig Out! – Dungeon Digger” jest dostępne do pobrania bezpłatnie w sklepach App Store i Google Play. Posiada opcję zakupów w aplikacji:

Pobierz aplikację w sklepie App Store
Pobierz aplikację w sklepie Google Play