Jak słuchać Radia 357?

Wystartowała internetowa stacja radiowa Radio 357, założona i prowadzona przez byłych dziennikarzy Trójki – sprawdź, gdzie słuchać online?

Radio 357 – mikrofon

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, we wtorek 5 stycznia 2020 roku o godzinie 6:30 wystartowało internetowa stacja Radio 357. Stream na żywo dostępny jest na oficjalnej stronie internetowej radia oraz w większości popularnych agregatorów z radiami internetowymi. Poniżej znajdziesz listę źródeł, w których można już teraz słuchać audycji prowadzonych przez ulubionych dziennikarzy. Jak zapowiadają twórcy radia, lista ta cały czas jest rozszerzana.

Stacja czeka jeszcze na zatwierdzenie dodania streamu w TuneIn Radio, VTuner, Skytune, radio.garden, Yamaha MusicCast. Z katalogów i agregatorów mogły natomiast poznikać streamy, które użytkownicy wcześniej dodawali sami. Wszędzie wprowadzane są oficjalne adresy streamu z oficjalnych kont.

Każdy może także wkleić samodzielnie link do streamu online, jeśli zajdzie taka potrzeba: https://stream.rcs.revma.com/ye5kghkgcm0uv

Wszystkie inne linki streamu są nieoficjalne lub pochodzą z OpenFM.

Radio 357 już online!

Lista źródeł i aplikacji, w których już teraz można słuchać Radio 357:

Aplikacja mobilna Radio 357 (iOS/Android)

Zrzuty ekranu aplikacji Radio 357

Oficjalna aplikacja mobilna Radio 357 dostępna bezpłatnie na urządzenia z systemami iOS i Android:

źródło: Radio 357