W apce goNET.TV obejrzysz telewizję przez internet

Aplikacja mobilna goNET.TV umożliwia oglądanie polskojęzyczne kanały telewizyjne na dowolnym urządzeniu – sprawdź, co oferuje?

goNET.TV (usługa IPTV)

Czeska usługa streamingowa goNET.TV oferuje dostęp online (IPTV) do 94 stacji w czasie rzeczywistym i ponad 24 tys. stacji radiowych z całego świata, w tym do polskojęzycznych! Oznacza to, że dzięki aplikacji możesz oglądać najpopularniejsze kanały w dowolnym miejscu (także za granicą w UE) i dowolnej porze – wystarczy dostęp do internetu. Usługa umożliwia nagrywanie, cofanie oraz przewijanie programów, a dla wybranych stacji także oglądanie już wyemitowanych pozycji – nawet do 30 dni wstecz.

Z goNET.TV można korzystać na smartfonie, tablecie, komputerze, Smart TV oraz na specjalnym dekoderze. Jest to w pełni legalna usługa, którą przez miesiąc możesz wypróbować za 1 zł, a potem zdecydować, czy chcesz przedłużyć subskrypcję.

Czego potrzebujesz do korzystania z usługi goNET.TV?

Wystarczy połączenie internetowe (wystarczy łącze nawet o prędkości 3 Mb/s) i kompatybilne urządzenie:

 • smartfon
 • tablet
 • komputer
 • Smart TV
 • dekoder goNET.TV Box

Zalety usługi

Oprócz dużej liczby kanałów telewizyjnych online, jest to jedyna dostępna na rynku usługa, która wykorzystuje do transmisji HD kodek H.265, który wymaga tylko minimalnej transmisji danych, zapewniając jakościowy obraz. W cenie abonamentu dostępna jest także bogata biblioteka filmów i seriali na życzenie (VOD) – ok. 958 pozycji.

Wśród polskojęzycznych kanałów znajdziemy między innymi: TVP1, TVP2, Polsat, TVN, TVP3, TV Puls, Puls 2, TV4, ATM Rozrywka, Tele 5, Polonia 1, TVR, Zoom TV, NTL HD, Kino TV, Kino Polska, Filmbox Premium/Family/Extra/ Action, Stopklatka TV, Top Kids/jr, Power TV, Adventure TV, Water Planet, TVP Info, wPolsce, TV Trwam, a także inne kanały muzyczne, dokumentalne czy dla dzieci. W ofercie użytkownicy mają dostęp także do czeskich i słowackich stacji TV. Sprawdź pełną listę kanałów online.

 • 94 stacje TV (w tym 58 HD)
 • ponad 30 polskich stacji TV
 • obsługa ukrytych napisów
 • oglądaj w Polsce i UE
 • biblioteka filmów i seriali VOD
 • oglądaj od 7 do 30 dni wstecz
goNET.TV (aplikacja mobilna)

Ile kosztuje dostęp?

Pierwszy miesiąc dostępu kosztuje 1 zł, dzięki czemu można spokojnie przetestować działanie usługi. Jeśli zdecydujesz się kontynuować subskrypcję, trzeba zapłacić tylko 29 zł miesięcznie. W każdej chwili można zrezygnować, bez ponoszenia dodatkowych opłat – oczywiście zapłacona kwota nie zostanie zwrócona – podobnie jak w każdej innej usłudze subskrypcyjnej.

Jak płacić za dostęp?

 • kartą kredytową – usługa będzie aktywna natychmiast po dokonaniu płatności,
 • przelewem bankowym – usługa będzie aktywna, gdy tylko kwota spłynie na konto (od razu lub do 3 dni),
 • płacąc na poczcie – aktywacja może potrwać 1-3 dni,
 • Twisto – usługa będzie aktywna, kiedy wniosek zostanie zatwierdzony przez Twisto,
 • telefonem komórkowym (za pośrednictwem operatora) – aktywacja usługi nastąpi w ciągu kilku godzin.

Możesz także zamówić dekoder goNET.TV BOX do telewizora za 299 zł + koszt przesyłki (25 zł), jeżeli nie będziesz oglądać TV na komputerze lub smartfonie.

Dla kogo jest ta usługa?

Dzięki usłudze można oglądać polskie stacje telewizyjne w całej Unii Europejskiej na dowolnym urządzeniu podłączonym do internetu, więc docenią je osoby, które nie posiadają telewizora, często podróżują lub lubią mieć dostęp do telewizji na smartfonie w dowolnym miejscu i o każdej porze.

Warto jednak zaznaczyć, że z usługi w tym samym momencie można korzystać tylko na jednym urządzeniu!

Co warto wiedzieć o aplikacji mobilnej goNET.TV?

Aplikacja mobilna goNET.TV jest dostępna także w polskiej wersji językowej. Choć niektóre pozycje nie zostały jeszcze w pełni spolszczone, z łatwością można poruszać się po aplikacji i korzystać z jej funkcji.

W polskim sklepie App Store znajdziemy ją póki co pod nazwą LEPŠÍ.TV (oryginalna nazwa usługi), natomiast w Google Play jako goNET.TV – Nowy wymiar oglądania telewizji.

Po zainstalowaniu aplikacji w zakładce Telewizja mogą nie wyświetlać się wszystkie kanały, ponieważ mogą być ukryte w Ustawieniach. W tym celu należy przejść do Ustawień (ikona koła zębatego w menu (⚙) i wybrać opcję DopasujUstawienia stacji. Na liście możesz wybrać widoczne kanały (ikona oka) oraz zmieniać ich kolejność/numer na liście kanałów. Warto także wybrać język polski oraz ustawić pogodę dla swojej lokalizacji, aby aplikacja pokazywała spersonalizowane dane.

goNET.TV (Ustawienia)
 • W menu głównym znajdują się pozycje: Najlepsze z TV, Moje, Telewizja, Wyszukiwarka (lupa), Radio, Pogoda oraz Ustawienia (⚙).
 • Na ekranie głównym znajdują się sekcje: Aktualnie w TV, Kontynuuj śledzenie, Nagrane, Najczęściej oglądane, Filmy, Seriale, Dokumenty, Sport i Dla dzieci.
Ekran główny aplikacji goNET.TV (Polska)

Aplikację mobilną goNET.TV (Lepší.TV) pobierzesz bezpłatnie ze sklepów App Store i Google Play. W Ustawieniach aplikacji możesz także wybrać opcję Przedłuż usługi, aby przedłużyć pakiet lub dokupić dodatkowe funkcje (np. dodatkowy użytkownik).

źródło: goNET.TV