Darmowy motyw Black Lives Matter na PS4

Pokaż swoje poparcie dla ruchu #BlackLivesMatter instalując darmowy motyw na PlayStation 4, udostępniony przez firmę SONY.

Motyw „Black Lives Matter” na PS4 firmy Sony

Sony zapewniło właścicielom PS4 nowy sposób na pokazanie swojego wsparcia dla ruchu Black Lives Matter na swoich konsolach. Dziś firma wydała nowy statyczny motyw w PlayStation Store o nazwie „Black Lives Matter Theme”. Motyw jest już dostępny za darmo w sklepie PlayStation dla użytkowników konsol na całym świecie. Jak widać na powyższych obrazkach, gdy motyw jest włączony, dolna część interfejsu użytkownika PS4 wyświetla po prawej stronie jednolitą czarną tapetę z żółtym konturem czarnej uniesionej pięści – symbolu związanego z ruchem.

Motyw wyświetla hashtag #BLM na szarym tle w paski w górnej części interfejsu użytkownika.

Kilka firm odpowiedziało podobnymi pomysłami w ciągu ostatnich kilku miesięcy, wyrażając solidarność z ruchem. W czerwcu Activision wydało aktualizację do Call of Duty: Modern Warfare, która wyświetlała na ekranie powitalnym wiadomość wspierającą ruch Black Lives Matter. Bungie ogłosiło również kilka elementów wspierających ruch Black Lives Matter, w tym emaliowaną przypinkę „daj się usłyszeć” i kilka emblematów do użycia w Destiny 2.

Motyw „Black Lives Matter” na PS4 firmy Sony:

Motyw „Black Lives Matter” na PS4Motyw „Black Lives Matter” na PS4

źródło: SONY | The Verge