Bilety kolejowe Leo Express dostępne w aplikacji SkyCash

Bilety na przejazdy kolejowe Leo Express od dziś można kupić w SkyCash – jest to już 11. przewoźnik kolejowy, ale pierwszy zagraniczny, którego oferta dostępna jest w aplikacji.

Bilety kolejowe Leo Express dostępne w aplikacji SkyCash

Bilety Leo Express w SkyCash można znaleźć i kupić wyszukując konkretne połączenie z poziomu funkcji Zaplanuj podróż, która znajduje się w dolnym pasku na ekranie głównym aplikacji lub klikając w kafel Koleje. Po wyszukaniu danej trasy, w szczegółach połączenia zostanie wyświetlona informacja, że jest ono realizowane przez Leo Express. Za bilet przewoźnika zapłacić można w szybki i bezpieczny sposób – korzystając z Portmonetki SkyCash, jak i dodanej w aplikacji ważnej karty płatniczej. Po zakupie, bilet widoczny będzie w zakładce Moje bilety. Wśród udostępnionych tras znajdują się m.in. połączenia z Krakowa i Wrocławia do Pragi. 

Aplikację SkyCash pobrać można z zaufanych źródeł: Google Play, AppStore, AppGallery lub na stronie skycash.com. Rejestracja wymaga jedynie podania podstawowych danych użytkownika, takich jak numer telefonu czy adres e-mail. Po zainstalowaniu aplikacji na swoim telefonie należy zasilić Portmonetkę SkyCash lub dodać aktywną kartę płatniczą.

Trasy kolejowe Leo Express dostępne w SkyCash:

  • Praga – Kraków ↔ Kraków – Praga
  • Praga – Lichkov – Wrocław ↔ Wrocław – Lichkov – Praga
  • Praga – Przerów – Ostrawa – Koszyce ↔ Koszyce – Ostrawa – Przerów – Praga
  • Praga / Česká Třebová – Uście nad Orlicą – Letohrad – Mlýnický Dvůr / Hanušovice

Warto podkreślić, że kupując bilet Leo Express w SkyCash można skorzystać z ulg, które ustawowo przysługują pasażerom podróżującym kolejami na terenie Polski. Dodatkowo, do kupionego w aplikacji biletu kolejowego można dokupić bilet na przewóz wózka inwalidzkiego lub dziecięcego.

W pociągach Leo Express pasażerowie mogą skorzystać z szeregu udogodnień – wśród nich są między innymi:

  • darmowe Wi-Fi i gniazdka elektryczne,
  • ciepłe i zimne przekąski,
  • mały stoliczek przy każdym miejscu siedzący,
  • filmy i gry planszowe.

Dokładne trasy i godziny odjazdów połączeń Leo Express znajdują się na stronie przewoźnika. Sprawdź także regulamin przewoźnika Leo Express.

źródło: SkyCash