W „Unsplash” na pewno znajdziesz zdjęcie, którego szukasz!

Aplikacja mobilna „Unsplash” to niemalże nieskończony kanał fenomenalnych zdjęć zrobionych na całym świecie, które mogą Cię zachwycić.

Aplikacja mobilna „Unsplash”

Świat, w którym żyjemy, jest wizualny, ale to nie zmniejsza wpływu, jaki wywierają na nas piękne obrazy. Aplikacja mobilna Unsplash daje Ci dostęp do ponad 400 tysięcy darmowych zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Możesz używać ich do czego zechcesz: ubarwić posty na blogu, ożywić nudną prezentację na spotkanie biznesowe, ustawić nową tapetę na telefon czy podzielić się nimi na Instagramie.Bez trudu pobieraj najpiękniejsze zdjęcia.

Korzystanie z aplikacji jest łatwe i płynne. Wystarczy wybrać obraz, który Ci się podoba i przeciągnąć go do prawego dolnego rogu, a zostanie automatycznie zapisany w rolce z aparatu. Następnie możesz edytować go w zwykły sposób.

Przeglądanie biblioteki zdjęć jest bezproblemowe. Możesz wyszukiwać według własnego wybranego słowa lub odkrywać nowe obrazy przypisane do poszczególnych tematów, takie jak „moda na architekturę”, „przyjaciele” czy „droga mleczna”. Jeśli nie masz pomysłu, po prostu przejrzyj ujmujący estetyką luksusowego magazynu kanał Unsplash. Przeniesiesz się na plaże i w ciemne zaułki, poczujesz zawroty głowy na widok kadrów z lotu ptaka i pozazdrościsz urządzonych w skandynawskim stylu mieszkań.

Na odkrycie zawsze czeka coś nowego: aplikacja jest nieprzerwanie aktualizowana i przypomina żywy album fotograficzny pełen pięknych, często zaskakujących obrazów.

Pobierz aplikację w sklepie App Store

źródło: App Store Polska