Ucieknij po zwycięstwo w „Escape Machine City: Airborne”

Wchodź w interakcje z przedmiotami, by rozwiązywać zagadki w przygodowo-logicznej grze mobilnej Escape Machine City: Airborne.

Escape Machine City: Airborne

W prawdziwym świecie escape roomy to masa zabawy, ale zwykle mają raczej niewielką skalę. Ot, grupa przyjaciół zamknięta na małej przestrzeni rozwiązuje zagadki, by się wydostać. W Escape Machine City: Airborne wygląda to nieco bardziej spektakularnie. Wcielasz się w jednego z elitarnych pilotów, którzy zostali wysłani do Powietrznego Miasta („Air City”), latającej społeczności, która straciła łączność radiową ze światem zewnętrznym.

Twoim zadaniem jest podróż przez podobne do escape roomów pomieszczenia, zbieranie przedmiotów i rozwiązywanie zagadek, które otworzą przejście do kolejnego pokoju. A każde otwarte drzwi zbliżają Cię do rozwiązania tajemnicy powietrznej bazy.

Łatwo mógłby Cię pochłonąć ten piękny, steampunkowy świat, gdyby nie to, że często będziesz mocno skupiać się na planach ucieczki. Wiele zagadek jest naprawdę ciekawych i wymaga od Ciebie odnajdywania wzorów, dostrzegania zależności i odrobiny kreatywnego myślenia.

Skala jest ogromna. Przy rozwiązywaniu zagadek zobaczysz wielkie roboty, kolejki górskie oraz wybuchy, jakich nigdy nie znajdziesz w prawdziwym escape roomie.

Grę mobilną Escape Machine City: Airborne pobierzesz za darmo ze sklepów App Store i Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store
Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store Polska

Może Cię zainteresować także:

Zakupy w social mediach w Polsce w 2022 roku

Według raportu Fundacji Kobiety e-biznesu social i live commerce w Polsce prężnie się rozwija – większość wskaźników wzrosła w porównaniu z 2021 rokiem. Social commerce, czyli handel przy…