Ucieknij po zwycięstwo w „Escape Machine City: Airborne”

Wchodź w interakcje z przedmiotami, by rozwiązywać zagadki w przygodowo-logicznej grze mobilnej Escape Machine City: Airborne.

Escape Machine City: Airborne

W prawdziwym świecie escape roomy to masa zabawy, ale zwykle mają raczej niewielką skalę. Ot, grupa przyjaciół zamknięta na małej przestrzeni rozwiązuje zagadki, by się wydostać. W Escape Machine City: Airborne wygląda to nieco bardziej spektakularnie. Wcielasz się w jednego z elitarnych pilotów, którzy zostali wysłani do Powietrznego Miasta („Air City”), latającej społeczności, która straciła łączność radiową ze światem zewnętrznym.

Twoim zadaniem jest podróż przez podobne do escape roomów pomieszczenia, zbieranie przedmiotów i rozwiązywanie zagadek, które otworzą przejście do kolejnego pokoju. A każde otwarte drzwi zbliżają Cię do rozwiązania tajemnicy powietrznej bazy.

Łatwo mógłby Cię pochłonąć ten piękny, steampunkowy świat, gdyby nie to, że często będziesz mocno skupiać się na planach ucieczki. Wiele zagadek jest naprawdę ciekawych i wymaga od Ciebie odnajdywania wzorów, dostrzegania zależności i odrobiny kreatywnego myślenia.

Skala jest ogromna. Przy rozwiązywaniu zagadek zobaczysz wielkie roboty, kolejki górskie oraz wybuchy, jakich nigdy nie znajdziesz w prawdziwym escape roomie.

Grę mobilną Escape Machine City: Airborne pobierzesz za darmo ze sklepów App Store i Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store
Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store Polska

Może Cię zainteresować także:

Bieżące informacje na temat Google Self-Driving Car

Na specjalnej stronie projektu samojeżdżącego samochodu Google’a, będą zamieszczane najświeższe informacje, statystyki i raporty z kolizji auta. Google uruchomiło nową stronę internetową, na której będzie co miesiąc zamieszczać…

Nie musisz mieć ProteGO Safe, aby wejść do sklepu!

Aplikacja ProteGO Safe zaczęła wykorzystywać technologię Bluetooth – Polska jako jedno z pierwszych państw na świecie udostępnia tego rodzaju rozwiązanie w aplikacji do walki z COVID-19. Najnowsza aktualizacja…