Gigagole od Orange po meczu z Bośnią i Hercegowiną

Nasi piłkarze pokonali Bośnię i Hercegowinę, zdobywając dwie bramki, czyli klienci Orange mogą zgarnąć 2 GB internetu!

Gigabajty za gole po meczu Reprezentacji Polski (8 września 2020 r.)

Puchar Ligii Narodów UEFA jest w naszym zasięgu. Z tej okazji Orange Polska daje 2 GB internetu po wygraniu przez Reprezentację Polski meczu z Bośnią i Hercegowiną. Wystarczy wysłać SMS-a o treści DOBOJU pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna jest z cennikiem posiadanego planu taryfowego, max 0,20 zł). Z promocji, mogą skorzystać wszyscy klienci Orange, jeśli w okresie jej obowiązywania mają aktywną głosową usługę mobilną świadczoną pod marką Orange – telefon komórkowy (zarówno w ofercie abonamentowej jak i w ofercie na kartę).

Pakiet danych zostanie włączony w ciągu maksymalnie 24 godzin od przyjęcia zlecenia aktywacji. O włączeniu pakietu zostaniesz powiadomiony SMS-em. Pakiet ważny jest przez 3 dni od dnia jego aktywacji i tylko w Polsce. Niewykorzystane środki z pakietu przepadają wraz z upływem jego okresu ważności.

Jeżeli Twój plan taryfowy przewiduje ograniczenie prędkości przesyłu danych, po wykorzystaniu środków przyznanych w ramach promocji prędkość danych może zostać ograniczona zgodnie z regulaminem oferty, z której korzystajsz. Stan i ważność pakietu można sprawdzić, niezależnie od posiadanej oferty logując się na swoje konto na www.orange.pl i w aplikacji Mój Orange.

Posiadając ofertę na kartę stan i ważność pakietu możesz sprawdzić także wysyłając SMS-a o treści ILE DANYCH pod numer 901 (koszt SMS-a 20 gr). W Planie taryfowym Firma dla Klientów Biznesowych pakiet danych wykorzystywany jest w drugiej kolejności – po pakiecie przyznanym w ramach abonamentu. W pozostałych planach taryfowych dla klientów biznesowych pakiet wykorzystywany jest w pierwszej kolejności przed pakietami dostępnymi w Twoim planie taryfowym oraz przed środkami aktywowanymi na podstawie innych promocji.

Także użytkownicy Flexa mogą zgarnąć dodatkowe GB, wpisując DOBOJU w apce Orange Flex, w zakładce Kody promocyjne. Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole. Aktywacji można dokonać w ciągu 24 godz. od publikacji posta na fanpagu Orange Polska, czyli dzisiaj do późnych godzin wieczornych (do godz. 22:48).

Sprawdź regulamin promocji Promocja GB za gole obowiązuje od dnia 4.09.2020.

źródło: Orange Polska