LEGO i Levi’s zapowiedziały współpracę

W mediach społecznościowych zapowiedziano nowe „collabo”, w ramach którego marki LEGO i Levi’s łączą siły w… czymś, o czym dowiemy się wkrótce?!

Zapowiedź współpracy marek LEGO i Levi’s

Dżinsy do zbudowania? Klocki do ubrania? Na profilach LEGO na Twitterze oraz Instagramie firma zamieściła tajemnicza zapowiedź współpracy między Grupą LEGO i marką Levi’s, sugerując, że jest już niedługo pojawi się jakiś nowy produkt do noszenia. Będzie on powiązany z motywem LEGO DOTS – produktami służącymi do układami płytek na przedmiotach domowych lub bransoletkach. Na przykład ostatnio pojawiły się ciekawe zestawy LEGO ART z kolekcją plakatów popart (w tym obrazami Marlin Monroe Andy’ego Warhola).

DOTS to nowy produkt Grupy LEGO ukierunkowany głównie na rynek sztuki i rzemiosła, oferujący mieszankę elementów dekoracyjnych do domu zbudowanych z klocków, które można układać elementami LEGO 1×1 – znanymi również jako KROPKI (DOTS).

Produkty zostały po raz pierwszy ujawnione podczas imprezy inauguracyjnej, podczas której otwarto także HOUSE OF DOTS, powstały we współpracy Grupy LEGO i artystki Camille Walala.

Oczywiście niekoniecznie będzie to produkt, może to być po prostu powiązanie marki w ramach jakiejś innej inicjatywy marketingowej. Już wkrótce: dwie kultowe marki, jedna kolorowa współpraca… głosi tweet z z hashtagiem DotYourWorld.

Podobno Adidas wypuści także parę butów LEGO. A już w październiku IKEA i LEGO wypuszczą zestawy pudełek BYGGLEK do przechowywania, także z zestawami klockami.

źródło: LEGO Group (dzięki Ewa K.!)