Zestawy BYGGLEK od IKEA i LEGO już 1 października

IKEA i LEGO wypuszczą do sprzedaży zestawy BYGGLEK, w których przechowasz swoje marzenia – ale dopiero w październiku!

Zestaw BYGGLEK od LEGO i IKEA od 1 października 2020 r.

Firmy IKEA i LEGO ogłosiły oficjalnie nową kolekcję BYGGLEK – zabawne zestawy, które oprócz zabawy posłużą do przechowywania klocków LEGO. Można budować bezpośrednio na ich powierzchniach. Seria składa się z czterech różnych produktów: jednego zestawu trzech małych pudełek, dwóch zestawów z większymi pudełkami i jednego zestawu klocków Lego do tworzenia. Współpraca IKEI i LEGO została po raz pierwszy ogłoszona w 2019 roku.

Bygglek to więcej niż pudełka. To połączenie przechowywania i zabawy – powiedział projektant Lego Rasmus Buch Løgstrup. Bygglek zapewnia rodzinom gamę produktów, która pomaga stworzyć przestrzeń do większej zabawy w ich codziennym życiu – pobudzając kreatywność i umożliwiając wspólną zabawę. To możliwość odtwarzania, tworzenia fajnych kreacji i powrotu do nich, aby je odtworzyć, przerobić lub zacząć budowę od nowa.

Seria Bygglek będzie sprzedawana jako cztery osobne produkty. Pudełka Bygglek mają oryginalne zaczepy lLEGO na pokrywie i froncie, które są kompatybilne z istniejącymi i przyszłymi produktami LEGO.

Ceny zestawów BYGGLEK są następujące:

  • Bygglek Box z pokrywką (duży): 14,99 USD / 14,99 EUR (ok. 65 zł)
  • Bygglek Box z pokrywką (mniejszy): 12,99 USD / 12,99 EUR (ok. 60 zł)
  • Pudełka Bygglek z wieczkami (zestaw 3 szt.): 9,99 USD / 9,99 EUR (ok. 45 zł)
  • 201-elementowy zestaw klocków LEGO Bygglek: 14,99 USD / 14,99 EUR (ok. 65 zł)

Zestawy będą dostępne w sprzedaży w całej Europie i Ameryce Północnej od 1 października 2020 roku, a w ciągu roku zostaną rozszerzone na pozostałe kanały sprzedaży detalicznej IKEI.

Więcej informacji na oficjalnej stronie sklepu IKEA.

źródło: LEGO | IKEA| The Verge