Finałowy 5. sezon „Domu z papieru” zapowiedziany!

Netflix oficjalnie zapowiedział powstanie piątego – ostatniego już – sezonu niezwykle popularnego hiszpańskiego serialu „Dom z papieru”.

Zapowiedź finałowego (5.) sezonu serialu „Dom z papieru”

Na oficjalnych profilach społecznościowych serwisu Netflix pojawiło się zdjęcie każdemu dobrze znanej maski, za którą ukrywali się bohaterowie hiszpańskiego serialu Dom z papieru (tyt. oryg. La Casa de Papel). Maska leży przysypana ziemią, a towarzyszy jej opis: Napad dobiega końca. Status 5. części Domu z Papieru: potwierdzona. Póki co nie wiemy kiedy będzie premiera, ale mimo wszystko to bardzo dobra wiadomość dla fanów tej serii.

Dom z papieru to jeden najbardziej lubianych seriali oryginalnych Netfliksa przez polskich widzów. Netflix potwierdza, że będzie to ostatnia część serii – choć jest jeszcze wiele miejsc do obrabowania w Hiszpanii, więc kto wie?

Do obsady dołączy dwoje nowych aktorów Miguela Ángela Silvestre’a i Patricka Criado. Serwis Enterteinment Weekly dotarł do informacji, że produkcja ma rozpocząć się na początku sierpnia w Danii, a później w Hiszpanii i Portugalii.

Kiedy będzie premiera 5. sezonu Domu z papieru? Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to możemy się spodziewać, że będzie to w przyszłym roku!

źródło: Netflix | EW