4. część serialu „Dom z papieru” już 3 kwietnia 2020 r.

Netflix zapowiedział już premierę kolejnego, czwartego sezonu serialu „Dom z papieru” na 3 kwietnia 2020 roku.

4. część serialu „Dom z papieru”

„Już niedługo zapanuje chaos” – złowrogo wieszczy Netflix w najnowszej zapowiedzi czwartej części (sezonu) hiszpańskiego serialu „Dom z papieru” (tytuł oryg. La Casa de Papel). Choć wcześniej wydawało się, że bohaterowie powrócą w styczniu, to jednak wygląda na to, że dopiero w kwietniu. Netflix nie potwierdził wówczas daty, ale wszyscy myśleli, że tak. Być może data premiery się przesunęła, bo Netflix zatytułował swój post „Ale się narobiło!” – oj, El Profesor!

Jak wiadomo serial nie jest podzielony na sezony tylko na części, ale kolejne emitowane są z dłuższymi odstępami stąd można mówić o sezonach. Oczywiście każda część jest kontynuacją poprzedniej. Właściwie, jeśli chcielibyśmy być skrupulatni, to mamy do czynienia z dwoma sezonami, a każdy składa się z dwóch części.

Zapowiedź, która pojawiła się dzisiaj na profilach społecznościowych Netflixa, nie pozostawia jednak złudzeń i już wiemy na pewno, że kolejna część zadebiutuje w serwisie streamingowym 3 kwietnia 2020 roku.

W zapowiedzi widzimy portrety 11 bohaterów w czerwonych kombinezonach i twarz w masce, podstawowe informacje na temat premiery i bardzo ogólne zdanie na temat tego, co będzie się działo w czwartej części – zapanuje chaos! Zobaczcie sami:

Jak pamiętacie, 3. część zadebiutowała w lipcu 2019 roku i skończyła się tw taki sposób, że nie pozostawiało to złudzeń o kontynuacji. Jeszcze kilka miesięcy do premiery, więc Ci, którzy nie oglądali mogą jeszcz wciągnąć się w wir szaleństwa:

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: Netflix Polska