Oppo Reno4 na pierwszym filmie promocyjnym

Zobacz pierwsze wideo promujące najnowsze smartfony Oppo Reno4 i Reno4 Pro, Oppo Smart Band i słuchawek Enco W51.

Oppo Reno4 Pro 5G

Jeżeli nie oglądałeś prezentacji najnowszego flagowca OPPO Reno4 Pro, to możesz obejrzeć poniższe filmiki promujące najnowsze urządzenie chińskiego producenta, aby zobaczyć to co najważniejsze. Zarówno Oppo Reno4, jak i Reno4 Pro to telefony obsługujące sieć 5G, co jest możliwe dzięki chipsetowi Snapdragon 765G. Oba obsługują szybkie ładowanie 65 W, co, jak widać na poniższym filmie, oznacza, że ​​możesz naładować smartfona na cały dzień działania, zanim skończysz pić poranną kawę.

Model Reno4 Pro wyróżnia się ekranem 90 Hz i doskonałą konfiguracją kamery: teleobiektyw 52 mm (2x zoom), a także OIS dla głównego aparatu 48 MP, co robi już wielką różnicę. Live HDR z kolei pomoże zapisać zdjęcia zrobione w trudnym oświetleniu.

Urządzenia otrzymają najnowszą wersję systemu ColorOS 7.2 opartego na systemie Android.

Duet Reno4 trafi do sprzedaży 12 czerwca 2020 roku w Chinach, modele waniliowe i Pro mają odpowiednio 3000 CNY (1670 zł) i 3800 CNY (2110 zł). Nie podano jeszcze terminu globalnej premiery tych urządzeń.

Obejrzyj pierwsze wideo promujące OPPO Reno4:

Oppo zaprezentowało także Enco W51 – prawdziwy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy z redukcją szumów – w tym 35 dB. Są wyposażone zarówno w funkcję aktywnej redukcji szumów podczas słuchania muzyki, jak i eliminacji hałasu podczas połączenia.

Firma zaprezentowała również swoją pierwszą inteligentną opaskę Oppo Smart Band:

źródło: GSM Arena | OPPO