Oficjalne zdjęcia Oppo Reno4 Pro pojawiły się w sieci

Firma Oppo planuje przedstawić swoją serię Reno4 już w ten piątek 5 czerwca 2020 roku, ale już wiele informacji na jej temat pojawiło się w internecie – teraz także oficjalne zdjęcia.

OPPO Reno4

Do listy ujawnionych już informacji na temat nadchodzącego smartfona OPPO Reno4 dołączył zestaw oficjalnych renderów urządzenia, które są dostępne dzięki uprzejmości chińskiego sprzedawcy JD.com i pokazują nam w całej okazałości smartfony w kolorach Crystal Red i Blue pod różnymi kątami. Zdjęcia i opis potwierdzają 6,55-calowy panel AMOLED z częstotliwością odświeżania 90 Hz i pojedynczym wycięciem w lewym górnym rogu dla kamery selfie 32 MP.

Z tyłu widzimy potrójną konfigurację aparatu, na czele z optycznie stabilizowanym obiektywem 48 MP, teleobiektywem 13 MP i aparatem fotograficznym 12 MP.

Według opisu będą dostępne dwa warianty 8 GB /128 GB i 12 GB/256 GB – można bezpiecznie założyć, że seria Reno4 będzie dostępna z nakładką systemu ColorOS 7 opartą na systemie Android 10.

Udostępnione zdjęcia OPPO Reno4:

Oprócz renderów, na oficjalnym koncie OPPO w serwisie Weibo potwierdzono, że seria Reno4 będzie wyposażona w szybką ładowarkę SuperVOOC 2.0 o mocy 65 W. Według plakatu 5-minutowe ładowanie będzie wystarczało na 4 godziny użytkowania smartfona, podczas gdy pełne naładowanie prawdopodobnie zajmie około 30 minut.

Plakat OPPO Reno4 z informacją o szybkim ładowaniu SuperVOOC 2.0

źródło: GSMArena