Aktywuj kolejny pakiet 10 GB internetu w Play (4/2020)

Play po raz kolejny rozdaje swoim klientom pakiet 10 GB – także dla ofert na abonament (również dla firm) oraz MIX.

Pakiet 10 GB internetu w Play (do kończ kwietnia 2020 r.)

Pakiet 10 GB znajdziecie oczywiście w aplikacji mobilnej Play24. Na uruchomienie pakietu macie czas do końca kwietnia a o jego przyznaniu zostaniecie poinformowani za pomocą wiadomości SMS albo powiadomieniem push z aplikacji. Tym razem z promocji mogą skorzystać także osoby korzystające z oferty na abonament, w tym również firmy oraz korzystający z MIXa.

Pamiętajcie, że osoby korzystające z ofert na kartę mogą skorzystać z pakietu 10 GB po doładowaniu swojego konta. To kolejna darmowa paczka dla ofert pre-paid – w sumie można było zdobyć 30 GB od lutego tego roku.

Akcja promocyjna trwa do 30 kwietnia 2020 roku. Jeśli doładujesz swoje konto i włączysz pakiet dzisiaj, to 10 GB powinno wylądować u Ciebie jeszcze tego samego dnia.

Jeżeli z jakichś powodów nie masz dostępu do swojego konta lub aplikacji Play24, możesz doładować konto wykorzystując inną formę zasilenia, na przykład kupując doładowanie w sklepie, albo na stronie internetowej Play za minimum 20 zł. W takiej sytuacji pakiet internetu 10 GB za darmo włączysz kodem USSD *111*422*1# i zatwierdzasz zieloną słuchawką.

Jak dział promocja przez aplikacje Play24?

  1. Doładuj konto dowolną kwotą w aplikacji Play24.
  2. Wejdź w zakładkę Dla CiebiePakietyInternet.
  3. Włącz pakiet Internet za darmo

I gotowe – poczekaj na potwierdzenie przyznania dodatkowego pakietu danych i korzystaj z internetu do woli.

Uwaga: pakiet „Internet za darmo” trzeba aktywować w ciągu 7 dni od doładowania – w przeciwnym przypadku, aby skorzystać z promocji trzeba będzie doładować swoje konto ponownie!

Więcej informacji oraz regulamin, znajdziesz na na stronie promocji.

[źródło: Blog PLAY ]