Amazon Prime Video znowu na pół roku od Play za darmo!

Masz abonament w Play? Aktywuj za darmo dostęp do Amazon Prime Video na 6 miesięcy – dotyczy wszystkich klientów PLAY, posiadających abonament telefoniczny, telewizyjny lub internetowy.

Amazon Prime Video w sieci Play na 6 mies. za 0 zł

Operator komórkowy po raz kolejny uruchamia promocję, na aktywacje bezpłatnego dostępu do zserwisu Amazon Prime Video na pół roku. Aby otrzymać dostęp do Amazon Prime Video na 6 miesięcy od Play, klienci z umową na telefon lub internet powinni uruchomić promocję w aplikacji mobilnej Play24, w zakładce „Telewizja i wideo”.

Po aktywacji wystarczy jedynie założyć swoje konto w serwisie Amazon Prime Video, korzystając z linku udostępnionego w aplikacji Play24 lub otrzymanego SMS-em. Użytkownicy PLAY NOW TV BOX mogą aktywować promocję w sekcji „Pakiety” na swoim dekoderze. Po aktywacji otrzymają SMS-em link, który po kliknięciu przekieruje na stronę rejestracji w serwisie Amazon Prime Video.

Nowi oraz przedłużający umowę klienci w Play mogą aktywować promocyjny dostęp do Amazon Prime Video podczas podpisywania umowy, jak również później za pomocą aplikacji Play24 i dekodera do usługi PLAY NOW TV.

Na rejestację w Amazon Prime Video klienci mają 30 dni od daty aktywacji promocji.

W ramach oferty Play, filmy i seriale telewizyjne w serwisie można oglądać przez sześć miesięcy. Po tym okresie klienci mogą zrezygnować z usługi lub korzystać z niej w cenie 25 zł miesięcznie. Koszt subskypcji będzie doliczany do rachunku Play.

Amazon Prime Video oferuje klientom popularne filmy i seriale, w tym produkcje Amazon Originals takie jak Star Trek:Picard, z udziałem Patrick’a Stewart’a wcielającego się w swoją kultową rolę Jeana-Luca Picarda, The Grand Tour, czyli motoryzacyjne przygody Jeremy’ego Clarksona, Richarda Hammonda i Jamesa May, czy najnowszy dramat Hunters, w którym zdobywca Oskara, Al Pacino gra członka drużyny nazistowskich tropicieli, działających w Nowym Jorku w 1977 roku.

Użytkownicy posiadający konto na Amazon Prime Video mogą pobierać treści na urządzenie, co pozwala na oglądanie ich bez dostępu do internetu. Jednocześnie z konta może korzystać 3 użytkowników. Filmy i seriale w Amazon Prime Video można oglądać na smart TV, na laptopie, w serwisie primevideo.com, jak również poprzez dedykowaną aplikację na urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS. Użytkownicy TV BOXów mogą pobrać na swoje urządzenia aplikację Prime Video dla Android TV ze sklepu Google Play.

Więcej informacji, regulamin i warunki korzystania z oferty dostępne są na stronie operatora.

źródło: informacja prasowa