MUBI na 3 mies. za darmo dla widzów Kina Pod Baranami

Kina są pozamykane, ale mogą zapraszać na seanse w internecie! Kino Pod Baranami ma dla widzów specjalny prezent – 90-dniowy bezpłatny dostęp do MUBI!

Bezpłatny dostęp do MUBI na 3 miesiące od Kino Pod Baranami!

Kino Pod Baranami wraz z serwisem MUBI przygotowały dla swoich fanów prezent w postaci trzymiesięcznego, bezpłatnego dostępu do starannie wyselekcjonowanych filmów z platformy streamingowej MUBI, na której znajdują się najlepsze tytuły kina niezależnego i artystycznego z całego świata. Serwis każdego dnia starannie wybiera nowy, wspaniały film, a Ty masz cały miesiąc, aby go obejrzeć. Tak więc codziennie masz do wyboru filmy z listy 30 tytułów. Wszystkie produkcje z tego serwisu VOD możesz oglądać w przeglądarce internetowej na komputerze (PC i Mac), smartfonie (iOS i Android), iPadzie, telewizorze Samsung Smart TV, Roku, Apple TV lub konsoli do gier PlayStation!

Urzadzenia, na których można oglądać filmy z MUBI

MUBI: Curated Cinema nie jest typową aplikacją do oglądania filmów, ale właśnie za to ją pokochasz. Zamiast bombardować użytkowników tysiącami godzin materiału, proponuje tylko 30 tytułów naraz, oszczędzając nam czasu spędzonego na decydowaniu, co chcieliby obejrzeć.

Tak, tylko 30. Brzmi skromnie? Bynajmniej! Za to kolekcja składa się z pieczołowicie dobranych produkcji, stworzona z myślą o prawdziwych miłośnikach kina. Co więcej, oferta nieustannie się zmienia. Codziennie pojawia się nowa pozycja w miejsce tej, która znika po upływie miesiąca.

Na oficjalnej stronie serwisu czytamy:

 • MUBI to platforma streamingowa, staranna selekcja, wydawnictwo, dystrybucja i kinofilia na raz!
 • Zawsze oferuje 30 starannie dobranych filmów do obejrzenia lub pobrania. Od zapomnianych perełek, po festiwalowe świeżości. Od kultowych klasyków, po nagradzane arcydzieła!
 • Wśród 30 wyselekcjowanych filmów znajdują się również wydania specjalne: podwójne projekcje, retrospektywy filmowców, wyróżnienia festiwalowe oraz dłużej dostępne kategorie tematyczne.
 • Specjaliści z MUBI przetrząsają festiwale filmowe w poszukiwaniu najbardziej ekscytujących i oryginalnych nowości, które potem wypuszczane są na wielki ekran z taką samą troską jak selekcjonowane pozycje, które umieszczane są na platformie.

Zapomnij o rozrywce dla mas – na MUBI króluje ambitne kino niezależne

Jeśli uwielbiasz Kurosawę, wyznajesz kult Davida Lyncha i z nabożną czcią oglądasz dzieła Felliniego, jesteś w dobrym miejscu. Wśród starannie dobranych filmów znajdziesz absolutne klasyki kina, pozycje obowiązkowe dla każdego szanującego się amatora kina, wbijające w fotel dokumenty oraz pozycje obyczajowe, które odmienią Cię na zawsze.

Żaden z tytułów nie znalazł się w bazie MUBI przez przypadek. Wszystkie opatrzone są szczegółowym opisem, dzięki któremu dowiesz się, dlaczego każdy z nich zasługuje na Twoją uwagę.

Może Cię zainteresować także:

To nie wszystko. Aplikacja zachwyca eleganckim designem, a w dodatku pozwala na pobieranie filmów do trybu offline w jakości HD.

Poza okresem promocyjnym nowi użytkownicy mogą skorzystać z darmowego, 7-dniowego okresu próbnego, Obecnie jednak akcja z Kinem Pod Baranami jest najlepszą opcją dla nowych użytkowników MUBI! Ważne, aby skorzystać ze specjalnego linku rejestracyjnego podanego poniżej.

Jak oglądać filmy z MUBI przez 3 miesiące za darmo?

Rozpocznij darmowy okres próbny i poczuj się jak w Kinie Pod Baranami, rejestrując się pod adresem mubi.com/pl/kinopodbaranami.

Należy podać adres e-mail oraz stworzyć hasło do logowania, a następnie wybrać metodę płatności – należy podać dane karty płatniczej lub zapłacić za pomocą serwisu PayPal. Przez pierwsze 90 dni korzystania z serwisu nic nie zapłacisz. Przed upływem okresu promocyjnego możesz zrezygnować z subskrypcji lub kontynuować oglądanie w cenie 32,99 zł za miesiąc.

MUBI oferuje miesięczną i roczną (można zaoszczędzić 96 zł), auto-odnawianą subskrypcję z darmowym okresem próbnym – trwającym od 7 do 90 dni w zależności od aktualnie prowadzonych akcji promocyjnych.

Zrzuty ekranu z aplikacji mobilnej MUBI

Subskrypcje odnawiają się automatycznie, chyba że autoodnowienie zostanie wyłączone co najmniej 24 godziny przed końcem obecnego okresu użytkowania. Twoje konto zostanie obciążone kwotą za odnowę subskrypcji w ciągu 24 godzin przed końcem obecnego okresu użytkowania, określając koszt odnowy. Zarządzaj subskrypcją, lub wyłącz auto-odnowę wchodząc w Ustawienia konta po zakupie.

Aktualny lista filmów na MUBI

Poniżej możesz zobaczyć aktualny repertuar w serwisie MUBI (stan na 30 marca 2020 r.) – już jutro jeden film zniknie, a w jego miejsce pojawi się nowy.

UWAGA: nie wszystkie filmy dostępne są z polskimi napisami! Wszystkie tytuły posiadają angieslkie napisy, a w obecnym repertuarze polskie napisy posiada 6 filmów, które zaznaczyłem flagą na poniższej liście.

Aktualna lista tytułów w serwisie MUBI (stan na 30 marca 2020 r.)

Lista 30 filmów (numer obok filmu odpowiada liczbie dni pozostałych do obejrzenia w ramach subskrypcji):

 1. Pan Klein JOSEPH LOSEY, 1976
 2. The Border Fence NIKOLAUS GEYRHALTER, 2018
 3. Rączki RÉMI ALLIER, 2017 (?? dostępne polskie napisy)
 4. Journey to the Shore KIYOSHI KUROSAWA, 2015 (?? dostępne polskie napisy)
 5. Pharos of Chaos MANFRED BLANK, WOLF-ECKART BÜHLER, 1983
 6. The Shipwrecker WOLF-ECKART BÜHLER, 1984
 7. The Dead Tree JOSEPH MORDER, 1987
 8. Córki ognia ALBERTINA CARRI, 2018
 9. Ilo Ilo ANTHONY CHEN, 2013
 10. Fiord wielorybów GUÐMUNDUR ARNAR GUÐMUNDSSON, 2013
 11. Further Beyond CHRISTINE MOLLOY, JOE LAWLOR, 2016
 12. Wypadek JOSEPH LOSEY, 1967 (?? dostępne polskie napisy)
 13. Brother TÉONA MGHVDELADZE, THIERRY GRENADE, 2014
 14. Sun in the Last Days of the Shogunate SHOGUNATE YÛZÔ KAWASHIMA, 1957
 15. Służący JOSEPH LOSEY, 1963 (?? dostępne polskie napisy)
 16. Three Quarters ILIAN METEV, 2017
 17. Wschodnie zabawy KAMEN KALEV, 2009 (?? dostępne polskie napisy)
 18. Tak tu cicho o zmierzchu STANISLAV ROSTOTSKY, 1972
 19. Domains NATSUKA KUSANO, 2019
 20. Nasz chleb powszedni KING VIDOR, 1934
 21. Hungry Soul, Part II YÛZÔ KAWASHIMA, 1956
 22. Ewa JOSEPH LOSEY, 1962
 23. India Song MARGUERITE DURAS, 1975
 24. Dead Souls (Part 3) WANG BING, 2018
 25. Trzej idioci RAJKUMAR HIRANI, 2009 (?? dostępne polskie napisy)
 26. The Remembered Film ISABELLE TOLLENAERE, 2018
 27. VHS Massacre: Cult Films and the Decline of Physical Media KENNETH POWELL, THOMAS EDWARD SEYMOUR, 2015
 28. Diary of a Country Priest ROBERT BRESSON, 1951 – ⏰ 3 dni na obejrzenie
 29. Keteke PETER SEDUFIA, 2017 – ⏰ 2 dni na obejrzenie
 30. Guilty Bystander JOSEPH LERNER, 1950 – ⏰ wygasa o północy

Pobierz aplikację „MUBI: Curated Cinema”

Gdy już się zarejestrujesz i uzyskasz darmowy dostęp do serwisu w promocji Kina Pod Baranami (rejestrując się przez powyższy link) zainstaluj aplikację mobilną MUBI: Curated Cinema na swoim urządzeniu mobilnym z systemem iOS lub Android.

Pobierz aplikację w sklepie App Store
Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store Polska, Kino Pod Baranami, MUBI