Oglądaj Męskie Granie w domu już 29 marca o 20.15

W domu też się da „Ż” z muzyką, dlatego ruszyła trasa Męskiego grania #wDomu artystów – transmitowana na Facebooku dla wszystkich!

Męskie Granie w domu – Sorry Boys 29 marca 2020 r. o godz. 20.15

Nowy cykl „Męskie Granie w domu”, organizowany przez Onet i Grupę Żywiec, to specjalne koncerty w czasach koronawirusa i #ZostańWDomu, które będzie można obejrzeć we własnym domu we własnej sypialni, salonie, kuchni czy łazienki… Dzięki koncertom „Męskie granie w domu” artyści, Żywiec Męskie Granie i Onet będą zbierać środki dla Fundacji Siepomaga na rzecz walki z COVID-19. Zbiórka powstała po to, by móc zebrać środki na niezbędne wyposażenie powstających właśnie oddziałów zakaźnych i wszystkich placówek medycznych zaangażowanych do walki z pandemią koronawirusa.

W niedzielę 29 marca 2020 roku od godziny 20.15 do 21.00 odbędzie się pierwszy z serii internetowych koncertów „Męskie Granie w domu”, który będzie transmitowany na Facebooku Męskiego Grania i na Onet.pl.

W pierwszym koncercie z serii „Męskiego Grania w domu” zagra zespół Sorry Boys. Organizatorzy zachowają wszelkie środki ostrożności i spełnią wszelkie wymogi bezpieczeństwa podczas pandemii – koncerty odbędą się na żywo z domów artystów, przy użyciu najnowszych technologii, umożliwiających brak fizycznego kontaktu pomiędzy artystami i ekipą ATM Grupy realizującą koncerty.

Przed drzwi artystów zostanie dostarczony dokładnie zdezynfekowany sprzęt, który każdy z nich zainstaluje samodzielnie, korzystając ze zdalnych instrukcji producenta. Wóz transmisyjny z ograniczoną do minimum ekipą (pracującą w maseczkach i rękawiczkach) wypuści miksowany na żywo materiał do internetu.

Informacje o kolejnych koncertach będą podawane sukcesywnie na portalu Onet oraz w mediach społecznościowych na profilu Męskiego Grania.

Może Cię zainteresować także: „Kwarantanna na na!” czyli koncerty online z domów polskich artystów

Oglądaj na „Ż” poniżej:

O zespole Sorry Boys

Zespół Sorry Boys został założony w 2006 roku w Warszawie przez Tomasza Dąbrowskiego i Piotra Blaka. W tym samym roku dołączyła do nich wokalistka Bela Komoszyńska. Warszawski kwartet zaczynał jeszcze w czasach pośmiertnego stężenia Nowej Rockowej Rewolucji na składance Minimax Piotra Kaczkowskiego. Oficjalnym albumem Hard Working Classes zadebiutowali dwa lata później jako zespół grający surowe piosenki gitarowe w średnich tempach, przypominające dark wave i mroczne odcienie dream popu z przełomu lat 80. i 90.

W marcu 2017 album studyjny Roma uzyskał nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii Album roku alternatywa. Obecnie w skład zespołu wchodzą: Bela Komoszyńska, Tomasz Dąbrowski i Piotr Blak. W 2020 roku zespół wypuścił singiel zatytułowany Warszawa czeka.

Zespół opisał ostatnio na swoim Instagramie historię postawania najnowszego teledysku do utworu Niedziela, który został nagrany online przez wideokomunikator! Poniżej możesz obejrzeć efekty ich pracy.

Oglądaj wyjątkowy koncert Sorry Boys na żywo już 29 marca o 20:15
Dołącz do wydarzenia na Facebooku Męskie Granie w domu | Oglądaj na żywo.

źródło: Męskie Granie, Onet