Staw czoła epidemii zombie w grze „World War Z” – teraz za darmo!

Emocjonująca kooperacyjna strzelanka „World War Z” w trzeciej osobie dla 4 graczy od Epic Games, teraz dostępna jest do pobrania bezpłatnie.

Gra „World War Z” dostępna do pobrania za darmo na Epic Games

Gra World War Z to emocjonująca kooperacyjna strzelanka z trzeciej osoby dla czterech graczy, którzy muszą stawić czoła licznym hordom zombie nieugięcie ścigającym żywych. Przygotuj się na niesamowicie szybką rozgrywkę inspirowaną popularnym filmem Paramount Pictures o tym samym tytule.

Dzięki World War Z poznasz historie nowych postaci z różnych zakątków świata i rozegrasz wiele trzymających w napięciu misji stworzonych z myślą o współczesnych komputerach PC. Walcz z setkami zombie podczas makabrycznych, widowiskowych strzelanin.

Teraz grę można pobrać na komputery bezpłatnie ze strony studia Epic Games. – musisz się śpieszyć, ponieważ promocja kończy się już 2 kwietnia 2020 roku o godzinie 17.00 czasu polskiego!

Regularna cena wydanej niespełna rok temu gry to 89 zł, teraz można skorzystać z oferty i dodać ją do swojego konta na Epic Games. Wśród darmowych tytułów znalazły się także inne, nieco mniej ciekawe, ale na pewno niektórym z Was się spodobają. Wśród darmowych tytułów znalazły się: Figment (71,99 zł, bezpłatnie), Drawful 2 (29 zł, bezpłatnie), Tormentor x Punisher (28,99 zł, bezpłatnie).

Drawful 2

Drawful 2 – twórcy imprezowych hitów Fibbage, Quiplash i YOU DON’T KNOW JACK przedstawiają Drawful 2, grę o fatalnych rysunkach i wyjątkowo złych odpowiedziach! Używając smartfona lub tableta, narysuj coś dziwnego i zabawnego, na przykład „dzbanek nachosów” albo „śmierć od puzonu”. Pozostali gracze zapisują, co ich zdaniem przedstawia ten (zapewne fatalny) rysunek. Z ich propozycji zostaje ułożona lista błędnych odpowiedzi. Później wszyscy starają się wybrać WŁAŚCIWĄ odpowiedź – a widownia może liczyć nawet kilka tysięcy osób.

Termentor X Punisher

Wszystko w grze Tormentor X Punisher można zabić jednym trafieniem, dotyczy to również bossów. I Ciebie. Bossowie zmieniają kształt areny, przywołując pomieszczenia i pułapki, aby rozgrywka była jeszcze bardziej piekielna i brutalniejsza. Demony dostosowują się do Twojego stylu gry i karzą za przewidywalność. Eksperymentuj i odkrywaj nowe sposoby zabijania wrogów, aby zyskać ekstra ulepszenia. Błyśnij wśród znajomych, rozbijając w drobny mak ich rekordy na tablicy wyników.


Może Cię zainteresować także: „Grarantanna Cup” startuje 1 kwietnia – zapisz się już dzisiaj!

Figment

Figment to gra łącząca akcję i przygodę, która zaprasza Cię do wyjątkowego, surrealistycznego świata przepełnionego muzyką, humorem i wielowątkową fabułą. Muzyczna gra łącząca akcję i przygodę, która przeniesie Cię w zakamarki ludzkiego umysłu… Oto świat, który pokaże Ci Figment. To świat dziwny i nierealny… Miejsce, w którym znajdziesz najgłębiej skrywane myśli, pragnienia i wspomnienia, zamieszkane przez głosy, które słyszymy w naszych głowach.

Podobnie jak World War Z, powyższe tytuły dostępne będa za darmo do czwartku 2 kwietnia.

Przejdź kooperacyjne kampanie fabularne w „World War Z”

Walcz z innymi ocalałymi w trybach gracze vs gracze vs zombie! Rozwijaj sześć klas postaci i ulepszaj uzbrojenie, by stawiać czoła coraz trudniejszym wyzwaniom:

  • Strzelec – Jeśli wolisz strzelać niż pytać, wybierz Strzelca, który ma do dyspozycji mnóstwo zdolności zwiększających zapas amunicji i obrażenia zadawane przez broń.
  • Człowiek-demolka – Każdy problem da się rozwiązać za pomocą materiałów wybuchowych! Człowiek-demolka ma zapas C4 i inne narzędzia do skutecznego kontrolowania tłumów.
  • Rębajło – Wolisz rozprawiać się z przeciwnikami za pomocą wypróbowanego ostrza? Zdolności Rębajły zwiększają obrażenia i skuteczność ciosów w walce wręcz, a jego paralizatory są porażająco skuteczne.
https://youtu.be/1GRUgfRRvwM
  • Lekarz – Czasami najlepszym sposobem walki z nieumarłymi jest chronienie towarzyszy przed przemianą w jednego z nich. Lekarze uzdrawiają innych ocalałych na odległość za pomocą specjalnego pistoletu i próbują zapanować nad otaczającym ich chaosem.
  • Złota rączka – Jeśli lubisz wszechstronność, wybierz Złotą rączkę. Postaci z tej klasy zaczynają grę ze skrzynką naboi odłamkowych i kilkoma zdolnościami, które przywracają amunicję pozostałym członkom drużyny.
  • Eksterminator – Ogień to odpowiedź na wszystko! Eksterminator kocha widok płonących zombiaków, dlatego używa koktajli Mołotowa i ma zdolności zwiększające obrażenia od płomieni.

Zaloguj się na swoje konto Epic Games na oficjalnej stronie studia i pobierz grę bezpłatnie. Po zatwierdzeniu transakcji tytuł zostanie dodany do Twojego profilu na zawsze, więc będziesz mógł pobrać grę kiedy zechcesz. Aby skorzystać z promocji nie musisz dodawać żadnych metod płatności ani podawać danych karty płatniczej.

Grę pobierzesz za pomocą oficjalnego programu Epic Games na Windowsa lub macOS.

źródło: Epic Games