„Kwarantanna na na!” czyli koncerty online z domów polskich artystów

Polski profil Facebooka organizuje w ramach akcji #WspieramZDomu cykl koncertów na żywo „Kwarantanna na na! Koncerty live z domów polskich artystów” – pierwszy już w najbliższy poniedziałek 31 marca!

Kwarantanna na na! Koncerty live z domów polskich artystów

Czym jest akcja Kwarantanna na na? To cykl koncertów transmitowanych na żywo na Facebook Live prosto z domów artystów wytwórni Kayax.

Jaki jest cel akcji? Przede wszystkim, aby pobyć razem podczas epidemii koronawirusa (SARS-Cov-2), a także aby posłuchać ulubionego wykonawcy. Żeby na chwilę zapomnieć. Żeby nie czuć się samotnie. Żeby poczuć, że nie tylko my utknęliśmy w naszym mieszkaniu.

Przede wszystkim jednak po to, aby w ramach akcji #WspieramZDomu wraz ze Szlachetną paczką wesprzeć tych, którzy potrzebują teraz naszej pomocy.

Pierwszy koncert online odbędzie się w poniedziałek 30 marca 2020 roku o godzinie 18.00. Pierwszym artystom, który zagra jest Krzysztof Zalewski. W środę 1 kwietnia 2020 roku o godz. 18.00 będzie koncertować Mery Spolsky, a w piątek 3 kwietnia 2020 roku o tej samej godzinie co poprzednicy – zagrają Piotr Rogucki Kuba Karaś.

„UL z książkami” codziennie o 18.00 na Facebooku do końca epidemii

Zostańcie w domu i wybierzcie się na koncerty online ze swoich smartfonów, tabletów, komputerów lub telewizorów! Najbliższy poniedziałek, środa i piątek o godzinie 18.00.

Sprawdź oficjalne strony wydarzeń na Facebooku, których organizatorem jest Facebook Polska:

źródło: Facebook Polska