Odkryj nową grę „Game of Thrones Beyond the Wall™”

Każdy fan „Gry o tron” wie, że „noc jest ciemna i pełna strachów” — podobnie jak kraina na północ od Muru – w Game of Thrones Beyond the Wall™ to Ty musisz ruszyć w dzikie ostępy i walczyć z wrogami.

Gra mobilna Game of Thrones Beyond the Wall

Bloodraven, lord dowódca Nocnej Straży, zaginął podczas wypadu za Mur, a Ty przejmujesz dowodzenie nad bractwem. Twoim zadaniem jest podążać śladami Bloodravena, werbować członków Nocnej Straży i poprowadzić ich do walki z dzikimi… oraz znacznie bardziej przerażającymi stworami zza Muru.

Fabuła Game of Thrones Beyond the Wall rozgrywa się dziesiątki lat przed tym, jak Ned Stark wypowiedział słowa „nadchodzi zima”, i przedstawia losy nowych postaci, jednak znajoma sceneria oraz bogata historia Westeros nie pozostawiają wątpliwości, że to ta sama Gra o tron, którą kochają fani na całym świecie.

Gdy tylko usłyszysz tytułową melodię i ujrzysz surowy zimowy krajobraz, natychmiast przeniesiesz się z powrotem do dobrze znanego świata: będziesz używać kruków do wysyłania i odbierania informacji, werbować postaci z Winterfell, Królewskiej Przystani i innych krain Westeros, a nawet korzystać z magicznych czardrzew o krwawoczerwonych liściach (takich jak to, w którym w serialu kryje się Trójoka Wrona), aby zobaczyć przeszłość lub przyszłość.

Sprawdź także:

„Reigns: Game of Thrones” zawładnie 7 królestwami 18 października

Ta niezwykła zdolność pozwoli Ci nawet werbować bohaterów z przyszłości, takich jak Jon Snow, Daenerys Targaryen czy Melisandre. Możesz więc ruszyć do boju jako Król Północy albo użyć ognistej magii jako czerwona kapłanka — mimo że teoretycznie te postaci przyjdą na świat dopiero za kilkadziesiąt lat.

Znając mocne strony tych bohaterów i wiedząc, jak walczą, możesz dobrze ich wykorzystać — ale nawet jeśli wiesz wszystko na temat postaci i świata Gry o tron, w grze i tak czeka Cię wiele niespodzianek.

A wszystko to dlatego, że pomiędzy bitwami poznasz kolejne rozdziały pełnej zagadek opowieści i odkryjesz, co naprawdę stało się z zaginionym lordem dowódcą. Mroczne siły czyhają w sercu północy… w końcu kraina za Murem zawsze owiana była tajemnicą. Czy są tam olbrzymy? Wilkory? Smoki? Coś jeszcze gorszego? Wyrusz za Mur i przekonaj się na własne oczy.

Grę „Game of Thrones Beyond the Wall” można pobrać od 26 marca 2020 roku na urządzenia z systemem iOS, a wersja na Adnroida pojawi się już wkrótce – można się wstępnie zarejestrować:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store Polska