„Reigns: Game of Thrones” zawładnie 7 królestwami 18 października

Grę „Reigns: Game of Thrones” można już zamówić w przedsprzedaży na różnych platformach w sklepach App Store, Google Play i Steam.

Reigns: Game of Thrones - gra mobilna

Nerial, Devolver Digital i HBO® ogłaszają, że Reigns: Game of Thrones, najnowsza odsłona niezwykle popularnej serii gier mobilnych, osadzona w słynnym uniwersum serialu HBO: Gra o Tron, zostanie wydana już 18 października 2018 r. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Reigns: Game of Thrones będzie dostępne na platformach App Store, Google Play i Steam w cenie 14,49 zł. Grę można zamówić wcześniej w wybranych regionach.

Reigns: Game of Thrones pozwoli swobodnie eksplorować możliwy rozwój wydarzeń w słynnym świecie serialu HBO® i pozwoli graczom decydować o losach kluczowych postaci widzianych w płomiennych wizjach kapłanki Czerwonego Boga – Melissandry.

Gracze będą mogli wcielić się w Cersei Lannister, Jona Snowa, Daenerys Targaryen, Tyriona Lannistera lub Sansę Stark i wiele innych postaci, aby stawić czoła wyzwaniom unikalnym dla każdego bohatera. Ponieważ wizje Melissandry już nie raz okazały się tajemnicze i niedokładne, niejedna sytuacja może zaskoczyć niczego niespodziewających się graczy. Zaglądając w płomienie będzie można zobaczyć Cersei odbudowującą świątynię Baelora albo co by się stało z Westeros, gdyby Sansa wyszła za mąż za Jaime’iego Lannistera.

Gracze będą mogli dokonać wyboru, kto zasiądzie na Żelaznym Tronie, jednocześnie nawigując poprzez wymagające i niebezpieczne relacje z innymi królestwami. Bezwzględna polityka, uwodzenie niepewnych sojuszników i zachowanie stabilności oraz zadowolenia poddanych może pozwolić władcy dożyć (kto wie, może nawet przeżyć) straszną zimę w Westeros. Śmiertelnym wyborom w krainie siedmiu królestw będzie towarzyszyć słynna ścieżka dźwiękowa z serialu.

Opis gry ze sklepu Google Play:

Reigns: Game of Thrones jest spadkobiercą nagradzanego serialu HBO® „Gra o Tron”® oraz przebojowej gry „Reigns” stworzonej przez studia Nerial i Devolver Digital. Opierając się na płomienistych wizjach Melisandry, zasiądź na Żelaznym Tronie jako Cersei Lannister, Jon Snow, Daenerys Targaryen lub inny bohater i ostrożnie nawiguj przez morze złożonych relacji i wrogich frakcji Siedmiu Królestw. Stosuj bezlitosną taktykę, by przechytrzyć rywali i zjednać sobie kapryśnych wasali. Utrzymuj równowagę i życzliwość ludu, by poszerzyć terytorium, a być może pewnego dnia przetrwasz koszmar nadchodzącej zimy.

Reigns: Game of Thrones - gra mobilna (screeny iOS)
Reigns: Game of Thrones – gra mobilna (screeny iOS)
  • Nadzwyczajna obsada: Zasiądź na Żelaznym Tronie i rządź jako Cersei Lannister, Jon Snow, Daenerys Targaryen, Tyrion Lannister, Sansa Stark lub inna postać. Przełączaj się pomiędzy odblokowanymi władcami, by zmierzyć się z ich wyzwaniami i poznać ich tajemnice.
  • Narzucaj swoją wolę: Przesuwaj palcem w lewo lub w prawo i decyduj o losach Siedmiu Królestw. Wysłuchuj żarliwych błagań i nieprzewidywalnych żądań mieszkańców Westeros. Jeśli któraś z postaci stanie się męcząca, możesz podrzeć jej kartę na pół, by zdjąć z królewskich barków ten ciężar – nie zapominaj jednak o kosztach swoich poczynań.
  • Stwórz Westeros na nowo: Twoje działania opierają się na wizjach Melisandry i wykraczają poza wydarzenia znane z serialu. Dzięki nim możesz wyobrazić sobie losy pretendentów do Żelaznego Tronu. Odbuduj Wielki Sept Baelora jako Cersei lub odkryj, jaką drogą podąży Siedem Królestw, jeśli Sansa Stark poślubi Jaimego Lannistera.
  • Królewskie minigry: Nawet najpotężniejsi władcy potrzebują czasem zapomnieć o zmartwieniach i zająć się bardziej przyziemnymi sprawami. Wszelkie rozrywki, od turniejów rycerskich do bójek w karczmie, nie obędą się jednak bez konsekwencji!
  • Lepsza wersja Reigns: Fani serii „Reigns” będą oczarowani tą największą i najpoważniejszą odsłoną gry, która zamiast ponownie opowiadać znane historie, pozwala tworzyć je na nowo w zależności od własnego kaprysu.
  • Kultowa ścieżka dźwiękowa: Decyduj o losach Westeros i jego mieszkańców przy wzniosłych taktach muzyki skomponowanej przez Ramina Djawadiego.

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: informacja prasowa