Gry „Alto’s Adventure” i „Alto’s Odyssey” za darmo przez tydzień!

Wielokrotnie nagradzane gry snowboardowe „Alto’s Adventure” i „Alto’s Odyssey” pozwolą Ci przetrwać czas izolacji i kwarantanny, teraz pobierzesz je bezpłatnie!

Gry Alto's Adventure oraz Alto's Odyssey za darmo do pobrania przez tydzień!

Zarówno Alto’s Adventure, jak i Alto’s Odyssey są teraz dostępne za darmo do pobrania przez najbliższy tydzień, z korzyścią dla wszystkich poddanych kwarantannie na skutek epidemii COVID-19. Deweloper Snowman, postanowił tym gestem „wprowadzić spokój w domach w tych trudnych czasach”.

Jeśli nie znasz tych tytułów, to koniecznie sprawdź jak pięknie zostały zaprojektowane. Alto’s Odyssey zdobył nawet nagrodę Apple Design Award. 

Snowman ogłosił dziś za pośrednictwem Twittera, że ​​oba tytuły będą darmowe przez  tydzień aby pomóc każdemu, kto zabarykadował się w domu na czas epidemii COVID-19.

Apple umieściło Alto’s Adventure na liście „Best of 2015”, a Wired opisało grę jako „dzieło sztuki interaktywnej”. Kontynuacja przygód snowboardzisty Alto zatytułowana Alto’s Odyssey dodaje wydmy, kaniony i świątynie do całej zabawy – ten tytuł zdobył z kolei nagrodę Apple Design Award w 2018 roku.

Gdy po raz pierwszy sięgałem po te gry, nie sądziłem, że odbijanie się od balonów na ogrzane powietrze i unikanie złośliwych lemurów może przynieść tyle radości i pochłonąć na długie godziny! Dzięki tej grze czas pandemii minie z pewnością w mgnieniu oka. Świetne wrażenie robi wersja na Apple TV – polecam!

Sprawdź także: Skate City – nowa gra twórców Alto’s Adventure

Alto’s Adventure i Alto’s Odyssey są obecnie dostępne bezpłatnie w sklepie App Store i Google Play – istnieją też wersje na iPhone’a, iPada i Apple TV.

źródło: Cult of Mac