Tapety z motywem WWDC20 na iPhone’a i iPada

Pobierz tapety na iPhone’a i iPada, z motywami tegorocznej konferencji firmy Apple dla programistów WWDC 2020.

Tapety z motywem WWDC20
fot. iDownloadBlog

W miniony piątek firma Apple ogłosiła konferencję programistów Worldwide Developers Conference (WWDC20), która odbędzie się w czerwcu 2020 roku i w całości będzie transmitowana online. Podobnie jak w przypadku wszystkich swoich konferencji, Apple projektuje niestandardowy motyw dla każdego wydarzenia.

W tej kolekcji znajdziesz tapety na iPhone’a i iPada nawiązujące do grafiki WWDC 2020. Zabawne zaproszenie w stylu naklejek na laptopa zostało przerobione przez znanych artystów cyfrowych.

W tym roku, w następstwie pandemii koronawirusa, Apple postanowiło przenieść WWDC 2020 do internetu. Chociaż wirus nie został podany jako przyczyna tej zmiany, jasne jest, że najbezpieczniejszą opcją było przeniesienie wydarzeń o takiej wielkości do sieci.

Poniższy zbiór oparty jest na opublikowanym ogłoszeniu Apple’a. Na czymś, co wygląda jak aluminiowe tło w kolorze gwiezdnej szarości, logo naklejek tworzy świetne tapety! Pierwsze obrazy są tworzone przez @basvanderploeg, druga kolekcja przez iDB @AR72014, a ostatnia przez @9techeleven.

Tapety WWDC20 na iPhone’a: (kliknij na grafikę aby powiększyć/pobrać)

Tapety WWDC20 na iPada: (kliknij na grafikę aby powiększyć/pobrać)

źródło: iDownloadBlog, grafiki pochodzą z serwisu iDownloadBlog