RTRO to nowa aplikacja w stylu vintage camera od Moment

Jeśli chcesz wypróbować nową aplikację do kręcenia starych filmów, twórcy filtrów Moment mają dla Ciebie nową apkę RTRO.

RTRO by Moment App

Moment wyrobił sobie markę nie tylko dzięki akcesoriom do iPhone’ów, ale także aplikacji do edycji zdjęć na iOS-a. A teraz firma udostępniła kolejną aplikację na iOS-a, która jest przeznaczona dla osób, które lubią kręcić filmy. Nazywa się RTRO i służy do przechwytywania klipów wideo w stylu vintage (lub retro, jeśli wolisz).

RTRO bazuje na 60-sekundowej osi czasu wideo, którą można tworzyć przy użyciu różnych krótkich klipów wideo. Można udostępniać te klipy również w TikToku i w Instagram Stories. Moment mówi, że aplikacja została zbudowana tak, aby była intuicyjna i prosta w obsłudze.

Dostępne są również bardziej zaawansowane opcje, takie jak śledzenie obiektów w czasie rzeczywistym. Apka od Moment jest bezpłatna z podstawowymi funkcjami, w tym trzy filtry retro o regulowanej intensywności. Obsługuje przedni i tylny aparat (kamery).

Sprawdź także:

Obejrzyj oficjalne wideo prezentujące aplikację mobilną RTRO:

Możesz jednak odblokować pełne możliwości RTRO za 9,99 zł lub 72,99 zł ,odpowiednio w ramach miesięcznej lub rocznej subskrypcji. Jeśli zdecydujesz się zapłacić, odblokujesz większą liczbę klatek na sekundę, możliwość usunięcia znaku wodnego i śledzenie obiektu w czasie rzeczywistym.

Zrzuty ekranu z aplikacji mobilnej RTRO
Zrzuty ekranu z aplikacji mobilnej RTRO