Model LEGO® Fiat 500 w ofercie specjalnej jest już dostępny

Uczcij ikonę włoskiego wzornictwa – poczuj „La Dolce Vita – budując nowy zestaw LEGO® Fiat 500 z serii Creator Expert.

Fiat 500 LEGO® Creator Expert (10271)
Fiat 500 LEGO® Creator Expert (10271)

W oficjalnym sklepie LEGo pojawił się nowy zestaw – model Fiata 500 z zestawu LEGO® Creator Expert 10271, który jest wiernym odtworzeniem prawdziwej ikony klasycznego samochodowego designu.

Model bazujący na legendarnym Fiacie 500F z końca lat 60. będzie przyjemnym wyzwaniem konstrukcyjnym dla nastoletnich i dorosłych fanów, którzy z pewnością docenią realizm detali odtworzonych z klocków LEGO, takich jak bagażnik z walizką, bogate wnętrze, a także otwierany dach, drzwi, maska i tylna klapa.

Aby model jeszcze silniej kojarzył się z Włochami, w zestawie znalazły się składane sztalugi z pędzlem i paletą oraz niewielkim „malowidłem”, które przedstawia samochód na tle słynnego rzymskiego Koloseum.

Odtwórz atmosferę włoskiego „La Dolce Vita”, budując zaawansowany model Fiata 500 z zestawu LEGO® Creator Expert dla nastolatków i dorosłych fanów. Ta replika aż kipi od włoskiego szyku i zawiera mnóstwo detali, które uprzyjemnią budowanie i sprawią, że będzie ozdobą każdej kolekcji.

Międzynarodowa Stacja Kosmiczna z klocków LEGO już 1 lutego

Cechy Fiata 500 z serii LEGO Creator Expert (#10271)

  • Model ma bagażnik, walizkę, szczegółowo ukazane wnętrze, silnik, koło zapasowe, a także otwierany dach, drzwi, maskę i tylną klapę. Dla podkreślenia włoskiego charakteru zestawu znalazł się w nim nawet „obraz” przedstawiający samochód na tle Koloseum.
  • Ten zaawansowany zestaw stanowi część zdumiewającej kolekcji, w której można znaleźć modele LEGO® samochodów i innych kultowych przedmiotów pożądania. Zestawy z tej serii zachęcają, by wygospodarować czas dla siebie i zrelaksować się przy budowaniu, a gotowe modele stanowią prawdziwe obiekty kolekcjonerskie.
  • Liczący 960 elementów zestaw z modelem Fiata 500 zachwyci zarówno dorosłych, jak i bardziej doświadczonych nastoletnich konstruktorów i może być doskonałym prezentem na urodziny, pod choinkę lub z innej wyjątkowej okazji.

LEGO Fiat 500 Creator Expert - kolaż zdjęć

  • Gotowy model ma ok. 11 cm wysokości, 24 cm długości i 11 cm szerokości i będzie imponującym dodatkiem do istniejącej kolekcji LEGO® lub zaczątkiem nowego zbioru.
  • W odróżnieniu od zabawkowych samochodzików ten kolekcjonerski model nie potrzebuje baterii — wymaga jedynie wyobraźni i kreatywności.
  • Produkt przeznaczony dla osób powyżej 16 lat.

Instrukcje dołączone do zestawu zostały zaprojektowane tak, by oddać wygląd i ducha oryginalnych materiałów promocyjnych. Są w nich nawet ciekawostki na temat prawdziwego samochodu, historia firmy Fiat oraz wywiad z projektantem LEGO®, który stworzył ten model klasycznego auta.

Gratisy

Dodatkowo, zamawiając teraz produkty w sklepie LEGO o wartości ponad 439 możesz otrzymać za darmo zestaw upominkowy z okazji 40-lecia projektu Pociągi LEGO® o wartości 89,99 zł. Jeśli zakup przekroczy 130 zł otrzymasz także bezpłatnie małą ramkę na zdjęcia z serii DOTS.

Zestaw LEGO® DOTS Mała ramka (30556) oraz Zestaw z okazji 40-lecia projektu Pociągi LEGO® (40370) są dostępne bezpłatnie przy zamówieniach składanych online na stronie LEGO.com, zakupach w sklepach LEGO Store, a także zakupach telefonicznych z katalogu LEGO, dokonywanych od 1.03.2020 r. do 15.03.2020 r., do wyczerpania zapasów i przy spełnieniu warunków promocji.

Zestawy upominkowe przy zakupach do 15 marca 2020 r.
Zestawy upominkowe przy zakupach do 15 marca 2020 r.

Zestaw dostępny jest w cenie 389,99 zł w oficjalny sklepie internetowym LEGO.

Zestawy LEGO Creator Expert to odpowiedni wybór dla nastoletnich i dorosłych pasjonatów. W zaawansowanych zestawach LEGO Creator Expert, które obejmują klasyczne samochody, realistyczne budynki, atrakcje z lunaparków i inne obiekty pożądania, można znaleźć nutkę nostalgii, eskapizmu, radości, zaskoczenia i możliwości wyrażenia siebie. Aha, poza tym dzieci czasami się nimi bawią!

Może Cię zainteresować również:

„LEGO Legacy: Heroes Unboxed” z kultowymi minifigurkami już na smartfonach!

źródło: LEGO Polska