Odświeżona aplikacja mobilna Spotify na iOS-a już dostępna!

Od dziś użytkownicy systemu iOS mogą cieszyć się zaktualizowaną wersją aplikacji mobilnej Spotify.

Odświeżona wersja aplikacji Spotify na iOS-a

Zarówno subskrybenci wersji Premium, jak i korzystający z darmowego konta otrzymali dostęp do usprawnionego i łatwego w obsłudze interfejsu z nowymi wzorami ikon, dzięki którym słuchanie muzyki stanie się jeszcze prostsze.

Sprawdź co się zmieniło:

Słuchaj tak jak lubisz – by ułatwić słuchanie muzyki w trybie losowym, Spotify wprowadza nową zieloną ikonę „Shuffle play”. Od dziś tylko jedno kliknięcie dzieli Cię od odtwarzania ulubionych utworów w kolejności sugerowanej przez aplikację.

Prostsza nawigacja – funkcje „Polub”, „Odtwórz” i „Pobierz” (dostępne dla użytkowników Premium) są teraz wyświetlane w jednym rzędzie w środkowej części ekranu. Co więcej, pobieranie muzyki bez użycia Wi-Fi ma teraz nową ikonę – znaną dotychczas z sekcji Podcasty. Dzięki dostępności ikon w jednym miejscu wszystko, czego potrzebujesz masz na wyciągnięcie ręki.

Przeprojektowane elementy w aplikacji mobilnej Spotify

Nowoczesny design – okładki utworów są teraz wyświetlane we wszystkich widokach aplikacji (poza widokiem „Album”). Dzięki temu znajdowanie ulubionych piosenek staje się wygodniejsze niż kiedykolwiek. Co więcej, Spotify przypomina o utworach, które już „Polubiłeś”, za pomocą ikon serca znajdujących się tuż obok tytułów piosenek.

Pet Playlists od Spotify pozwoli dobrać muzykę dla Twojego pupila

Aplikację pobierzesz bezpłatnie ze sklepu App Store (iOS) i Google Play (Android):

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: informacja prasowa