Pet Playlists od Spotify pozwoli dobrać muzykę dla Twojego pupila

Spotify uruchomiło konfigurator online Pet Playlists, umożliwiający stworzenie listę odtwarzania dla Twoich zwierząt domowych na podstawie „muzyki, którą lubisz”.

Pet Playlists od Spotify

Kochasz muzykę? Czy kochasz słuchać muzykę tak bardzo, że Twoje zwierzę (zwierzęta) również powinny jej słuchać? Spotify Wam umożliwi dobranie odpowiednich utworów w Pet Playlists.

Spotify właśnie uruchomiło specjalny konfigurator online o nazwie Pet Playlists do tworzenia list odtwarzania dla zwierząt domowych opartych na muzyce, której słuchasz na codzień. Aby wygenerować listę odtwarzania dla swojego pupila, musisz mieć konto Spotify. Po zalogowaniu w konfiguratorze online (pod adresem pets.byspotify.com) możesz wybrać typ zwierzaka: psa, kota, chomika, iguanę lub ptaka. Wszystkie zwierzęta mają również urocze wizualizacje!

Następnie możesz wybrać rodzaj muzyki, na podstawie którego chcesz stworzyć playlistę dla swojego zwierzaka. Suwak pozwala wybrać między innymi utwory dla usposobienia zwierzęcia na przykład „zrelaksowanego” lub „energicznego”.

Może Cię zainteresować także:

Polska rapem stoi – sprawdź podsumowanie roku 2019 od Spotify

Potem wybierz charakterystykę swojego zwierzaka, gdzieś pomiędzy „nieśmiałym” a „przyjaznym”. Wreszcie możesz wybrać pomiędzy „apatycznym” i „ciekawym”. Animacje w tym internetowym narzędziu są naprawdę urocze.

Pet Playlists Spotify - kot

Na koniec możesz dodać imię swojego zwierzaka, a nawet dodać jego zdjęcie. Po wykonaniu tych czynności utworzysz listę odtwarzania, która w moim przypadku zawiera 30 utworów. Obejmuje niektórych artystów, których znam, a o kilku nigdy nie słyszałem.

To wszystko jest stworzone bardziej dla zabawy ale pokazuje również, jak Spotify koncentruje się na swoich playlistach. Firma wyrobiła sobie markę przez lata, tworząc fantastyczne opcje dla każdego użytkownika, więc teraz Spotify może się trochę zabawić z miłośnikami zwierząt!

Wybierz swoje zwierze i stwórz dla niego playlistę w Spotify
Wybierz swoje zwierze i stwórz dla niego playlistę w Spotify

Nie spodziewałbym się, że w Apple Music pojawi się kiedykolwiek tego typu narzędzie! Nie pozostaje nic innego jak stworzyć playlistę dla swojego zwierzaka!

źródło: Spotify via iDownloadBlog