W nowym serialu „Hunters” Al Pacino będzie polował na nazistów

„Hunters” od Amazona przedstawia prawdziwą historię – twórca nowego dramatu nazistowskich łowców Paul Kendall zadedykował ten serial swojej babci.

„Hunters” serial Amazon Original (2020)

Hunters (pol. Łowcy) zamieniają trochę Highland Park w Nowy Jork z lat 70. na potrzeby promocji serialu od Amazon Prime Video. Highland Park zostanie w przyszłym tygodniu ustylizowany na lata siedemdziesiąte, gdy Amazon Prime Video przekształci część tej północno-wschodniej dzielnicy Los Angeles na potrzeby promocji swojego nowego tytułu.

„Hunters” to serial utrzymany w stylistyce „Bękartów wojny” Quentina Tarantino – sporo przekleństw i ostrej jazdy!

W serialu Hunters, który zadebiutuje 21 lutego 2020 roku na Amazon Prime, łowcy nazistów odkrywają w 1977 roku setki wysokich rangą nazistowskich urzędników zamieszkujących w Nowym Jorku. Ich planem jest utworzenie Czwartej Rzeszy w USA. Łowcy mówią „nie” i postanawiają udaremnić nowe ludobójcze plany.

W serialu występują Al Pacino i Logan Lerman, a producentem wykonawczym jest laureat Oscara Jordan Peele (Get Out).

Serię stworzył David Weil, a także Jerrika Hinton, Josh Radnor, Kate Mulvany, Tiffany Boone, Greg Austin, Louis Ozawa, Carol Kane, Saul Rubinek, Dylan Baker i Lena Olin. Serial został wyprodukowany przez Amazon Studios, Peele’s Monkeypaw Productions i Sonar Entertainment.

Sprawdź taże: Historia Polski na animacji „Niezwyciężeni”

W ramach promocji Amazon zmieni lokalizację między 56 i 57 aleją przy Figueroa Street w Highland Park w Nowy Jork z lat 70. XX wieku, wykorzystując autentyczne i specyficzne dla epoki szczegóły. Premiera odbędzie się 19-22 lutego. The Hunters’ Grindhouse Experience zaprosi gości do uczestnictwa w świecie serialu z wciągającym wydarzeniem, które przeniesie widzów w czasie.

Specjalnie stylizowana lokalizacja na potrzeby promocji serialu
Specjalnie stylizowana lokalizacja na potrzeby promocji serialu

Kluczem do tego wydarzenia jest przekształcenie Highland Theatre w „Imperium”, własny teatr grindhouse Prime Video. Uczestnicy otrzymają możliwość obejrzenia pierwszego odcinka i zostaną odprowadzeni przez ulicę do „Hunters Alley”, lepiej znanej jako Highland Park Bowl, raju dla hipsterów. Następnie goście wezmą udział w imprezie w stylu lat siedemdziesiątych, z niespodziankami związanymi z serialem.

Obejrzyj zwiastun serialu:

źródło: Amazon Prime Video via Deadline