Nic Cię nie zatrzyma w „Hovercraft: Getaway”

Zatrzymanie za przekroczenie prędkości oznacza zazwyczaj koniec zabawy, ale w grze „Hovercraft: Getaway” Ci to nie grozi.

Hovercraft Gateway

Twoi wrogowie nie odpuszczą, więc cokolwiek by się nie działo — nie zatrzymuj się. Twój latający ścigacz ma tylko jeden bieg — najwyższy. Kierując pojazdem, wykonuj sprytne manewry, by zostawić pościg daleko w tyle. Nic nie działa lepiej niż kontrolowany poślizg wokół wielkiego budynku!

Podczas ucieczki z pewnością przydadzą Ci się bronie. Do swojej dyspozycji masz sporą wirtualną zbrojownię z takim sprzętem jak lasery, miny zbliżeniowe, wyrzutnie pocisków czy niesamowite, potrójne rakiety samonaprowadzające. Eksperymentuj z uzbrojeniem i znajdź takie, które najbardziej Ci odpowiada!

Zbuduj wymarzony ścigacz. Im dłużej uda Ci się unikać zatrzymania, tym bardziej szaleńczy będzie stawał się pościg. Zwykłe sedany siedzące Ci na ogonie w początkowym etapie gry z czasem ustępują miejsca zwinnym motocyklom, śmigłowcom szturmowym oraz opancerzonym ciężarówkom o gabarytach słoni.

Może Ci się spodobać:

„Asphalt 9: Legends” to perełka mobilnych gier wyścigowych!

Najważniejsze funkcje gry Hovercraft: Getaway:

  • zbuduj całkowicie niestandardowy poduszkowiec i uzbrój go w pistolety, lasery, pociski, miny i nie tylko,
  • unikaj i niszcz zaawansowane policyjne krążowniki, poduszkowce, opancerzone ciężarówki, powietrzne drony, a nawet czołgi wojskowe i śmigłowce szturmowe,
  • zniszcz jak najwięcej, a być może zdobędziesz legendarne Crimson Elite Force,
  • wyposaż swój poduszkowiec w 6 broni jednocześnie i dostosuj ekwipunek z tysięcy możliwych kombinacji,
  • działa snajperskie dalekiego zasięgu? lasery śledzące? potrójne samonaprowadzające rakiety? kopalnie zbliżeniowe? co powiesz na wszystkie z nich jednocześnie!
  • ulepsz i rozwijaj eskadrę poduszkowców i stań się jeszcze potężniejszy – możliwości udoskonaleń rzadkiego, epickiego i legendarnego sprzętu,
  • modele uszkodzeń w czasie rzeczywistym wpływają na wszystkie systemy poduszkowców, od broni po silniki odrzutowe,
  • doświadcz szalonych wyścigów opartych na wyjątkowej fizyce i mechanice gry mobilnej.

Personalizuj swój ścigacz, by pasował do Twojego stylu, i wykaż się zręcznością, by odblokować przydatne ulepszenia. W Hovercraft: Getaway musisz pamiętać tylko o dwóch zasadach — oczy na drogę i gaz do dechy!

Pobierz aplikację w sklepie App Store

źródło: App Store Polska