Happy Fridays T-Mobile: 3 GB dla Ciebie i 5 GB bliskiej osoby

W ten weekend, w ramach Happy Fridays z aplikacją Mój T-Mobile możesz upolować 3 GB dla siebie i dodatkowo możesz podarować 5 GB bliskiej osobie w T-Mobile!

Happy Fridays w T-Mobile (14-16 lutego 2020)

Z usługi „Happy Friday – 3 GB dla Ciebie i 5 GB dla bliskiej osoby” jest możliwe w okresie trwania promocji od 14 do 16 lutego 2020 roku, po zalogowaniu się do aplikacji Mój T‑Mobile oraz zleceniu aktywacji bezpłatnego bonusu w postaci pakietu 3 GB. Pakiet można wykorzystać na krajową transmisję danych w ramach internetu mobilnego – nie wpływa na wysokość opłaty lub kwoty miesięcznej ani limitu danych w Unii Europejskiej.

W okresie trwania promocji po zalogowaniu się do aplikacji Mój T‑Mobile można również wskazać krajowe numery sieci komórkowej T-Mobile, na które w okresie pomiędzy 17.02.2020 a 02.03.2020 zostanie przyznany pakiet 5 GB. Ten pakiet może być także wykorzystany tylko na na krajową transmisję danych w ramach internetu mobilnego (bez roamingu).

Operator począwszy od zeszłego roku, co tydzień przygotowuje jakąś niespodziankę dla swoich abonentów. Wkrótce mają pojawić się kolejne akcje w ramach Happy Fridays w T-Mobile, w których będzie można upolować pakiety internetu, zniżki na smartfony i urządzenia czy dostęp do filmów i seriali.

Sprawdź także:

W T-Mobile masz teraz 30 dni na decyzję!

Bonus 3G jak i 5 G może być wykorzystany:

w przypadku Abonentów MIX i Użytkowników na Kartę w ciągu 7 dni od jego aktywacji,
w przypadku Abonentów T‑Mobile do końca Cyklu Rozliczeniowego, w którym został on udostępniony.

Szczegóły w regulaminie: „Happy Friday – 3 GB dla Ciebie i 5 GB dla bliskiej osoby” dla Abonentów T‑Mobile oraz „Happy Friday – 3 GB dla Ciebie i 5 GB dla bliskiej osoby” dla Abonentów MIX i Użytkowników T‑Mobile na kartę oraz na stronie internetowej operatora.

Pobierz aplikację mobilną Mój T-Mobile i co tydzień odbieraj prezenty:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play