Nowy film animowany „Pokémon: Mewtwo Strikes Back – Evolution”

Zobacz zwiastun nowego filmu animowanego pt. „Pokémon: Mewtwo Strikes Back – Evolution”, który zadebiutuje na Netflixie 27 lutego!

Pokémon: Mewtwo Strikes Back – Evolution

Pokémon: Mewtwo Strikes Back – Evolution (pol. Pokémon: Mewtwo kontratakuje – ewolucja), który powstał we współpracy Netflixa i The Pokémon Company International, to stworzona w nowym stylu CGI animacja oparta na popularnej serii, która pojawi się w wyłącznie serwisie streamingowym w Pokémon Day – 27 lutego 2020 roku, z wyłączeniem Japonii i Korei.

Opis filmu „Pokémon: Mewtwo Strikes Back – Evolution”: Kiedy naukowcy odkrywają i wykorzystują skamielinę Mitycznego Pokémona Mew, uwalniają stworzenie sprzeczne z prawami natury: Mewtwo, legendarnego Pokémona przeznaczonego do użycia jako narzędzie zniszczenia.

Ale gdy Mewtwo uświadamia sobie swoje wątpliwe pochodzenie, zaczyna zawodzić swoich ludzkich twórców i chce zemsty – a Ash, Pikachu i ich przyjaciele znajdują się w centrum szaleństwa! Czy w obliczu przyszłości świata Pokémonów, nasi bohaterowie będą w stanie pokonać wyzwanie Mewtwo… i czy Mewtwo będzie w stanie znaleźć sens swojego istnienia?

Obejrzyj oficjalny zwiastun filmu:

Może Cię zainteresować także: 

Usługa Pokémon Home wystartuje w lutym 2020 roku

źródło: Netflix Media