Usługa Pokémon Home wystartuje w lutym 2020 roku

Usługa transferu do chmury Pokémon Home zostanie uruchomiona w przyszłym miesiącu – nareszcie wszystkie Twoje Pokémony będą razem w jednym miejscu.

Pokémon Home (logo)

Tutaj dowiesz się więcej: Poznaj więcej szczegółów o usłudze Pokémon Home – cena i funkcje

Od czasu, gdy gra mobilna Pokémon Go zadebiutowała w 2016 roku, nie było możliwe zatrzymanie wszystkich stworzeń, które zebrałeś w różnych tytułach Pokémon, w jednym miejscu. Były one podzielone między Twój 3DS i telefon, a problem pogorszył się dopiero wraz z wprowadzeniem Pokémon Sword i Shield, które nie były kompatybilne z Pokémonami złapanymi w żadnym ze starszych tytułów.

Ale mamy dobrą wiadomość – rozwiązanie problemu pojawi się już w przyszłym miesiącu, gdy The Pokémon Company w końcu wypuści Pokémon Home – usługę w chmurze, która połączy wszystkie różne gry, aby dać Twoim cennym walczącym zwierzakom jedno szczęśliwe miejsce do życia między bitwami.

Podczas dwudziestominutowego Nintendo Direct tego ranka Game Freak zaprezentował parę nadchodzących DLC do Pokémon Sword i Shield. Zaprezentowano dwa nowe obszary, przynosząc ze sobą 200 Pokemonów, których wcześniej nie widziano w regionie Galar, ale dobrze znanych fanom poprzednich gier.

Gracze, którzy połączą swoje gry Pokémon Sword & Shield z Pokémon Home, będą mogli teraz przenieść niektóre ze swoich starszych Pokémonów z gier 3DS (za pośrednictwem banku Pokémon) lub Let’s Go Pikachu i Let’s Go Eevee, pod warunkiem, że te stworzenia będą wprowadzone za pośrednictwem pakietu rozszerzeń.

Dwie nowe gry z Pokémonami na Facebook Game

Chociaż wiemy kiedy premiera Pokémon Home, niewiele więcej zostało powiedziane o samej usłudze, poza tym, że będzie płatna.

źródło: Engadget