„Lingokids” nauczy Twoje dziecko angielskiego przez zabawę!

Jak sprawić, by Twoje dzieci płynnie mówiły po angielsku? Odpowiedzi usilnie poszukuje wiele rodzin, które nie posługują się tym językiem – Lingokids uczy Twoje pociechy angielskiego w najłatwiejszy możliwy sposób: poprzez zabawę!

Lingokids – aplikacja dla dzieci do nauki języka angielskiego

Aplikacja językowa Lingokids dostarcza tak dużo rozrywki, że dzieciaki mogą nawet nie zauważyć uczenia się nowych rzeczy. Wśród dostępnych gier znajdziesz szukanie przedmiotów, „przeciągnij i upuść” czy malowanki. Twoje dziecko wraz z uroczymi bohaterami aplikacji poćwiczy też śpiewanie do zabawnych filmów wideo o tematach takich, jak Dom ?, Zwierzęta ?, Jedzenie ?, Kolory ?, Liczby ? czy Zabawki ?.

Aplikacja jest przeznaczona dla dzieci od 2 do 8 lat i zapewnia im spersonalizowaną ścieżkę kształcenia. Zadania są dostosowane do poziomu zaawansowania malucha i stają się trudniejsze wraz z czynionymi przez niego postępami.

Krok po kroku Twoje dzieci zaczną posługiwać się angielskimi słowami i już niedługo zaskoczą Cię zwrotami takimi jak „moja piłka”. Wystarczy trochę nauki połączonej z zabawą, a zaczną tworzyć proste zdania przy pomocy ponad 3000 podstawowych słów zawartych w aplikacji. Dzięki swojej skuteczności zdobyła ona nawet znak jakości Oxford University Press.

Może Cię zainteresować także:

Aplikacja Babbel do nauki języków obcych teraz z polskim interfejsem

Lingokids jest aplikacją wyjątkowo prostą w użyciu: wystarczy jedno stuknięcie w odpowiedni przycisk, by dziecko miało na wyciągnięcie ręki dziesiątki nowych gier i filmików do wyboru.

Rodzicielstwo ma tę zaletę, że możesz uczyć się razem ze swoim dzieckiem. Jeśli będziecie korzystać z aplikacji wspólnie, Ty także przypomnisz sobie co nieco na temat języka angielskiego.

Pobierz aplikację „Lingokids – Nauka angielskiego dla dzieci” (oryg. „Lingokids – English For Kids”) na urządzenie z systemem iOS lub Android:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store